اول مانی

رشد چشمگیر آدرس های فعال اتریوم (ETH)

شرکت بررسی آنچین سنتیمنت (Santiment) می گوید هنوز در حال بررسی دلیل افزایش ناگهانی آدرس های فعال اتریوم (ETH) است که ATH یا سقف قبلی را تا ۴۸ درصد تحت الشعاع قرار داده است.

در ۲۷ جولای (۵ مرداد ماه)، این شرکت تحلیلی توییت کرد که تعداد آدرس های فعال روزانه در اتریوم ناگهان به ۱.۰۶ میلیون رسید و بالاترین رقم قبلی ۷۱۸۰۰۰ را که در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) ثبت شده بود، شکست.

آدرس فعال آدرسی است که در ۲۴ ساعت گذشته تراکنش انجام داده باشد؛ تعداد آدرس های فعال می تواند نشان دهنده سطح فعالیت زنجیره ای یا آنچین توسعه دهندگان و پروژه هایی باشد که به روزرسانی ها را برای کار یا پلتفرم های خود وارد می کنند و معامله گرانی که انتقال ساده را انجام می دهند.

با این حال، Santiment می گوید که تیم آن هنوز در حال بررسی دلیل افزایش این رشد است؛ کوین تلگراف همچنین با تیم بیکو (Tim Beiko)، توسعه دهنده هسته اتریوم (ETH)، تماس گرفت تا این فعالیت غیرعادی را توضیح دهد، اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

آدرس های فعال اتریوم
رشد چشمگیر آدرس های فعال اتریوم (ETH)

رئیس استراتژی کوین بیس، کانر گروگن (Conor Grogan) در یک مسئله توییتری اعلام کرد که افزایش فعالیت ناشی از تعداد بالای انتقال توکن می باشد.

وی توضیح داد که افزایش در آدرس های فعال بخاطر افزایش فعالیت های ارسال/دریافت است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: منتشر شدن جزئیات به روزرسانی آزمایش Merge اتریوم

بیشتر بدانید: سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلاری انت پول روی اتریوم کلاسیک

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *