اول مانی

کسب ۲۶۰ میلیون دلار توسط برند های مشهور از فروش NFT

هیاهوی تبلیغاتی در اطراف توکن های غیر قابل تعویض (NFT) این امکان را به بعضی از برند های معروف دنیا می دهد که صدها میلیون دلار درآمد به دست آورند و همین علت به جذابیت انبوه مصرف کننده های کلکسیونی دیجیتال تأکید می کند.

طبق داده های Dune Analytics که نخستین بار به وسیله NFTGators گزارش داده شد، برندهای پیشرو همچون نایک، گوچی، دولچه، گابانا، آدیداس و تیفانی در کل تقریبا ۲۶۰ میلیون دلار از NFT فروش داشته اند.

برند های دولچه و گابانا ۲۵.۶ میلیون دلار از NFT کسب درآمد کردند. برند تیفانی نیز که جدیدا توکن NFTiff خودش را راه اندازی نموده است به دارنده های کریپتوپانک این امکان را می دهد که بعضی از موارد سفارشی سازی شده را مینت کنند و ۱۲.۶ میلیون دلار از فروش مرتبط با ان اف تی کسب کرده است. مجموع کل درآمد گوچی و آدیداس نیز به ترتیب ۱۱.۶ میلیون دلار و ۱۰.۶ میلیون دلار بوده است.

NFT
کسب ۲۶۰ میلیون دلار توسط برند های مشهور از فروش NFT

شایان ذکر است که NFTها در سال ۲۰۲۱ به جریان اصلی راه پیدا کردند، با مجموعه هایی همچون Bored Ape Yacht Club و CryptoPunks که میلیارد ها فروش ایجاد کردند. در نهایت هیاهوی کلکسیونی های دیجیتال توجه برندهای بزرگ را به خود جلب نموده است و آنها شروع به آزمایش این فناوری به جهت ارتباط بهتر با مشتری های خود کردند، با اینکه شوق NFT در ماه های اخیر از بین رفته است، پیش بینی می شود تأثیر فناوری نوین اثری ماندگار به جای بگذارد. شرکت هایی همچون نایک و آدیداس در نظر دارند جاه طلبی های NFT خود را به متاورس ببرند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: قرادادهای هوشمند مثل NFT برای حراج نام کاربری در تلگرام

بیشتر بدانید: پلتفرم Degenscore از NFT دوج کوین پشتیبانی می کند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *