اول مانی

ایلان ماسک خواستار خروج هولدرهای دوج کوین شد

در پی جر و بحث کوتاه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا با چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، او صرافی های ارزدیجیتال را مورد هدف قرار داد.

ایلان ماسک در زمینه برداشت وجوه از پلتفرم‌های معاملاتی متمرکز صحبت کرد و تاکید کرد که هولدر های دوج‌کوین از کلید های خصوصی (PrivateKey) خود محافظت کنند.

ایلان ماسک
خروج هولدرهای دوج کوین

این اولین بار نیست که آقای ماسک از دیدگاه مبتنی بر عدم نگهداری دارایی دیجیتال در صرافی و یا هر نوع طرف ثالث، حمایت می‌کند. در ماه بهمن ۱۳۹۹، او در توئیتی عنوان کرد که هر کیف پول دیجیتالی که به کاربران اجازه نمی‌دهد وجوه خود را کنترل کنند، باید تحت هر شرایطی از استفاده از آن خودداری شود.

در آن زمان elon musk همچنین به صرافی ورشکسته شده‌ی مت‌گوکس (Mt.Gox) اشاره کرد که در آن، در سال ۱۳۹۳ به اندازه ۸۵۰.۰۰۰ بیت کوین مفقود شد.

ایلان ماسک
هولدر های دوج کوین

مالکان دارایی های دیجیتال معمولا به دلیل حملات اینترنتی احتمالی و یا بقیه حوادث، از نگهداری رمزارز خود در کیف پول صرافی‌ها خودداری می‌کنند. با این حال، مبتدیانی هم هستند که باور دارند نباید رمزارز خود را در کیف پول نگهداری کنند زیرا فرآیند انتقال آن بسیار طاقت فرسا است و امکان دارد باعث از دست دادن سرمایه شود.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: فروختن ۱.۱ میلیارد دلار از سهام تسلا توسط ایلان ماسک

بیشتر بدانید: توئیت انتقادی ایلان ماسک درباره ارزهای فیات!

بیشتر بدانید: ایلان ماسک: صعود جدید دوج کوین “مهم” است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *