اول مانی
ethereum_price

کمتر از یک هفته بعد از اینمه قیمت اتریوم برای اولین بار رکورد بشکند و به ۳ هزار دلار برسد، این ارز دیجیتال رکورد جدیدی را به دست آورد و قیمت آن به ۳,۸۵۵ افزایش یافت.

به گزارش کوین دسک، قیمت اتر، ارز دیجیتال بومی بلاک چین اتریوم، به روند افزایشی اخیر خود ادامه داد و روز شنبه با عبور از ۳,۸۰۰ دلار، رکورد جدیدی را به دست آورد. البته این اتفاق تا حدودی قابل پیش بینی بود و بسیاری از افراد نیز به دلیل استقبال زیادی که از امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) و توکن های غیرمثلی (NFT) صورت گرفته است، منتظر افزایش قیمت اتر بودند.

رکورد جدید ۳,۸۵۵ در کمتر از یک هفته و بعد از آن اتفاق افتاد که قیمت این ارز دیجیتال برای اولین بار به ۳,۰۰۰ دلار رسید. ارز دیجیتال اتریوم از آن زمان تا به امروز بخشی از سودآوری خود را بازگردانده و با ۸.۹۶% افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت آن به ۳,۸۳۹ دلار رسیده است.

قیمت اتریوم، دومین ارز بزرگ جهان، در سال جاری چهار برابر شده است که این افزایش قیمت نشان دهنده عملکرد بهتر آن نسبت به بیت کوین می باشد. قیمت بیت کوین در این سال دو برابر شده است.

قیمت اتریوم
قیمت اتریوم کلاسیک

ارزش بازار اتریوم در حال حاضر ۴۴۳.۸ میلیارد دلار و فراتر از ارزش بازار جانسون اند جانسون (Johnson & Johnson)، والمارت (Walmart) و یونایتدهلث (UnitedHealth) است.

اگر اتریوم همچنان به روند صعودی خود ادامه دهد، طولی نمی کشد که ارزش بازار آن به نصف ارزش بازار ۱,۱۰۷ تریلیون دلاری بیت کوین خواهد رسید.

افزایش قیمت این اواخر اتریوم همزمان با افزایش علاقه و تمایل سرمایه گذاران نهادی و شرکت های واقع در وال استریت به این ارز دیجیتال صورت گرفته است.

در اواخر ماه گذشته، شرکت تحقیقات سرمایه گذاری فاند استرت (FundStrat) پیش بینی کرده بود که قیمت اتریوم در سال جاری می تواند تا ۱۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد. این شرکت برای اثبات ادعای خود به رشد حوزه دیفای و پیشرفت های صورت گرفته در اپلیکیشن های مالی مبتنی بر اینترنت استناد کرده بود.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: افزایش ۱۳۰ درصدی قیمت اتریوم کلاسیک در یک هفته اخیر

بیشتر بدانید: اتریوم در آستانه نزدیک شدن به ۳۰ دارایی جهان

بیشتر بدانید: آیا اتریوم رهبری بازار را برعهده دارد؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *