اول مانی
قیمت اتریوم

با دستیابی ارز دیجیتال اتریوم به قیمت جدید، ارزش این ارز دیجتیال در بازار از کل پلاتین های استخراج شده پیشی گرفته است.

اتریوم پس از افزایش قیمت این چند وقت اخیر،در حال نزدیک شدن به ۳۰ دارایی ارزشمند جهان است. این موضوع نشان دهنده این است که شبکه اتریوم در بازار صعودی قدرتمند و منسجمی قرار دارد.

در روز چهارشنبه (۸ اردیبهشت) قیمت ارز دیجیتال اتریوم به ۲۷۴۱ دلار رسید و برای خود رکورد جدیدی را ثبت کرد. با احتساب قیمت کنونی این ارز که بر روی ۲۷۳۰ دلار قرار دارد، ارزش این ارز در بازار به ۳۱۵,۴ میلیارد دلار رسیده است.

ارز دیجیتال اتریوم
ارز دیجیتال اتریوم

بر اساس گزارشات سایت CompaniesMarketCap.com، با توجه به افزایش قیمت این چند روز اخیر اتریوم، ای ارز توانسته اکنون در رتبه ۳۳ ارزشمندترین دارایی های جهان قرار دارد و توانسته از پلاتین پیشی بگیرد. ارزش بازار کل پلاتین های استخراج شده تقریبا ۳۰۳ میلیارد دلار پیشبینی شده است. بر اساس اطلاعات به دست آمده، تا کنون تقریبا ۷,۱۰۰,۰۰۰ کیلوگرم پلاتین استخراج شده است.

در سال جاری و در میان فلزات ارزشمند، پلاتین توانسته بهترین عملکرد را داشته باشد، هرچند که رشد قیمت آن در مقایسه با اتریوم و دیگر ارزها بسیار کمتر بوده است. قیمت پلاتین از ابتدای سال تا به امروز تقریبا ۱۴درصد افزایش داشته، در حالی که قیمت نقره و طلا کاهش داشته است.

اتریوم می تواند در آینده ای نزیک به نقطه عطف دیگری دست پیدا کرده است. ۶ شرکت یا دارایی ارزشمند پس از اتر، فاصله کمتر از ۳۵ میلیارد دلاری با این ارز دیجیتال را دارند و تقریبا تمام آن شرکت ها در صنایع سنتی فعال می باشند.

اتریوم
قیمت ارز دیجیتال اتریوم

از نظر عملکرد کلی، رمزارز اتر توانسته سال چشمگیری را پشت سر بگذارد. دومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار از ابتدای سال تا به امروز با افزایش قیمت بیشتر از ۳۶۰ درصدی همراه بوده است. دلیل این افزایش قیمت نیز بازار صعودی منسجم، رشد پذیرش دیفای و خوش بینی در خصوص پروپوزال های بهبود شبکه اتریوم عنوان می شود.

این اواخر، اخبار مبنی بر عرضه اوراق قرضه دیجیتال بر بستر شبکه اتریوم به کمک بانک سرمایه گذاری اروپا منجر به ارتقای عملکرد اتریوم از لحاظ قیمت شده است.

همچنین تسلط بازار اتریوم در حال افزایش است و این ارز دیجیتال در حال حاضر ۱۵.۱ درصد از تمام بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. در این میان، تسلط بیت کوین به کمتر از ۵۰ درصد رسیده است.در این باره بیشتر بخوانید

بیشتر بدانید: اتریوم رکورد زد | اتریوم به بالاترین قیمت تاریخ خود رسید

بیشتر بدانید: عرضه سهام اپل، مایکروسافت و مایکرواستراتژی در بایننس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *