اول مانی

عملکرد قیمت اتریوم می تواند بر قیمت آلت کوین ها تاثیر بگذارد

خبرگزاری Barron گزارش می دهد که مایک مک گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد بازار کامودیتی در بلومبرگ اینتلیجنش، باور دارد که اتریوم امکان دارد در تاثیر گذاری از بیت کوین پیشی بگیرد و آغاز به تاثیرگذاری روی باقی آلت کوین ها با حرکت قیمت خود کند.

این تحلیلگر برجسته باور دارد که عملکرد بازار رمزارزها تا حد زیادی بستگی به این دارد که اتریوم بتواند از سطح مقاومت ۲۰۰۰ دلاری عبور کند یا خیر؟

مک گلون باور دارد که حمایت ۱۰۰۰ دلاری باید قوی تر از سطح مقاومت ۲۰۰۰ دلاری باشد؛ توسط U.Today گزارش شد که، چیرگی بازار اتریوم در سال جاری پیش از ارتقای ادغام پیش رو، به بالاترین سطح خود در مقابل بیت کوین رسیده است؛ با اینکه مک گلون انتظار دارد که دومین رمزارز بزرگ احتمالا با مشکلاتی رو به رو شود، اما مطمئن است که هنوز در راه تحول در امور مالی است.

بیشترین تخفیف بیت کوین

این تحلیلگر بتازگی خاطرنشان کرد که بیت کوین اکنون با پایین ترین قیمت نسبت به میانگین متحرک ۱۰۰ هفته ای خود معامله می شود؛ عملکرد کنونی بزرگ ترین رمزارز مشابه چرخه های قبلی می باشد؛ از این رو، مک گلون باور دارد که بیت کوین با تخفیف در یک “بازار گاوی طولانی” معامله می شود.

ابتدای امروز، قیمت این رمزارز به پایین ترین سطح خود از ابتدای ژوئیه (اواسط تیر) رسیده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: انتقال ظرفیت استخراج اتریوم به باقی رمزارزها توسط Hive

بیشتر بدانید: آمادگی ۷۵ درصد از نودهای اتریوم برای به روزرسانی ادغام

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *