اول مانی

راه‌اندازی پروتکل حریم خصوصی اتریوم، در آربیتروم

با آماده شدن پروتکل حفظ حریم خصوصی برای استقرار در شبکه لایه دوم آبیتروم، شبکه اتریوم Tornado Cash در اعتبار افزایش مقیاس است.

قرارداد های هوشمند Tornado Cash به دنبال مشارکت های جامعه برای اطمینان از پایداری پروتکل، آماده اجرا در شبکه مقیاس بندی لایه دوم آربیتروم هستند.

در اطلاعیه ۸ آذر توضیح داده شد که استقرار در آربیتروم به کاربران این امکان را می دهد که از همه مزایایی که یک لایه ۲ می‌تواند نمایش دهد استفاده کنند و تراکنش‌های ارزان تر، بزرگترین مزیت نسبی است.

Tornado Cash یک پروتکل میکسر اتریوم کاملا غیرمتمرکز است. Tornado Cash راه را که توکن هایی مثل اتر از فرستنده تا گیرنده طی می کنند را پوشش می دهد و تراکنش های کاملا خصوصی را بدون نیاز به استفاده از کوین های متمرکز بر حریم خصوصی ارائه می دهد.

شبکه های لایه دو در ethereum درارای تراکنش های سریعتر و هزینه‌های ارزان تر هستند و در عین حال از امنیت و تمرکز زدایی اتریوم بهره می برند.

تیم Tornado Cash اعتقاد دارد که استقرار در اربیتروم به کاربرهای بیشتری اجازه می دهد تا تراکنش‌های رمزنگاری خصوصی را انجام دهند و در عین حال از هزینه‌های بالای تراکنش اتریوم اجتناب کنند. بر اساس گفته تیم، تراکنش های لایه دوم حدود ۹۵% ارزان تر از تراکنش های لایه اول اتریوم هستند.

برای استفاده از Tornado Cash در Arbitrum، کاربران باید ابتدا توکن های اتر، ERC-20 و ERC-721 را از طریق Arbitrum Brideg از ethereum به آربیتروم ارسال کنند.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: امکان واریز اتریوم با استفاده از شبکه آربیتروم در صرافی بایننس

بیشتر بدانید: رسیدن میزان TVL لایه دوم اتریوم به سقف تاریخی جدید

بیشتر بدانید: افزایش لوپرینگ همزمان با شکوفایی ZK-Rollup اتریوم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *