اول مانی

راه اندازی موفقیت آمیز شَدو فورک بروزرسانی شانگهای اتریوم

روز دوشنبه، توسعه دهندگان اتریوم (ETH) از استقرار موفقیت آمیر نخستین شَدو فورک بروزرسانی شانگهای خبر دادند که برای آزمایش آمادگی توانایی برداشت اتریوم های سهام گذاری شده طراحی شده است.

شَدو فورک یک نسخه آزمایشی از شبکه اصلی است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا نقص های طراحی را آزمایش و هرگونه مشکلی را اصلاح کنند.

راه اندازی این شبکه آزمایشی پس از آن صورت می گیرد که توسعه دهندگان برای تحقق امکان برداشت اتریوم های سهام گذاری شده به شدت پافشاری کرده اند.

اکنون قرار است تا بروزرسانی شانگهای در ماه مارس (اسفند) اجرا شود.

چنگال‌های سایه اصلی تمرین‌های لباس کامل ارتقاء سیستم هستند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا نقص‌های طراحی را آزمایش کنند و هرگونه مشکل برجسته را اصلاح کنند؛ آزمایش روز دوشنبه، ارتقای آینده و موردانتظار اتریوم در شانگهای را پیش‌نمایش کرد، که برداشت‌های سهامدار اتریوم را به اکوسیستم اتریوم معرفی می‌کند.

شانگهای اولین آپدیت بزرگ پس از ادغام تاریخی اتریوم در سپتامبر خواهد بود که شبکه را به سیستم اثبات سهام انتقال داد؛ این ادغام همچنین امکان واریز ETH را در شبکه برای تبدیل شدن به اعتبارسنجی و کمک به احراز هویت تراکنش‌های زنجیره‌ای را برای کاربران معرفی کرد؛ در مقابل، چنین کاربرانی قادر به جمع آوری پاداش در قالب ETH جدید تولید شده نیستند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بزرگ ترین چالش پیش روی اتریوم حفظ حریم خصوصی است

بیشتر بدانید: اتریوم و کاردانو بلاک چین هایی با توسعه دهندگان فعال در ۲۰۲۲

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *