اول مانی

انباشت ۷۰۰ میلیون دلار اتریوم جدید توسط نهنگ ها

طبق داده های شرکت تحلیلی سنتیمنت (Santiment)، کوسه ها و نهنگ های اتریوم (آدرس هایی که میان ۱۰۰ تا ۱ میلیون دلار اتریوم دارند) در چند روز گذشته به انباشت این ارز دیجیتال مشغول بودند و در ماه گذشته ۲.۱ درصد توکن بیشتر به کیف پول های خود افزوده اند.

این شرکت خاطرنشان کرد که ۵۶۱.۰۰۰ دلار اتریوم (ETH)، به ارزش نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار، به این آدرس ها وارد شده است و دارایی آنها به سطوح قبل از ادغام بازگشته است.

گفتنی است که کیف پول های مذکور در حال حاضر صاحب دوسوم عرضه این ارز دیجیتال هستند.

داده‌های CryptoCompare نشان می‌دهد که اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمتی حدود ۱۲۳۰ دلار برای هر توکن معامله می‌شود؛ قیمت آن در ماه گذشته سقوط کرد زیرا نهاد پشت هک FTX تمام ETH خود را در بازار فروخت تا renBTC، یک نسخه توکن شده از BTC در سایر بلاک چین ها، خریداری کند.

سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در پی سقوط FTX، که پس از سرمایه‌گذاری وجوه کاربران توسط پلتفرم معاملاتی و شکست برداشت‌ها در طول اجرای بانکی رخ داد، سرمایه‌های خود را از مبادلات خارج می‌کنند.

همانطور که CryptoGlobe گزارش داد، اکتبر ماه فوق‌العاده‌ای برای دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار بود، زیرا حتی در یک محیط چالش‌برانگیز اقتصاد کلان، اتریوم پس از چندین تحول مثبت برای این ارز دیجیتال، شاهد افزایش ۱۸.۴ درصدی قیمت خود بود.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: حذف کارمزد معاملات اتریوم بایننس آمریکا

بیشتر بدانید: پشتیبانی Winamp از NFT های موسیقی اتریوم و پالیگان

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *