اول مانی

تعداد آدرس فعال روزانه اتریوم، از بیت کوین پیشی گرفت

داده‌های پایانه آرتمیس نشان می‌دهد که اتریوم (ETH)، دومین شبکه بزرگ بلاک چین از نظر ارزش بازار، از نظر آدرس‌های فعال روزانه از بیت‌کوین (BTC) پیشی گرفته است.

بر اساس آخرین آمار، اتریوم دارای ۱.۰۳ میلیون آدرس فعال روزانه است، در حالی که بیت کوین ۷۴۳۸۰۰ آدرس است.

طبق گزارش پلتفرم هوش بازار Santiment، تجزیه و تحلیل فعالیت زنجیره ای اتریوم افزایش آدرس های فعال روزانه اتر را نشان می دهد.

در ۱۳ سپتامبر، تعداد آدرس‌های فعال روزانه تقریباً به ۱,۰۸۹,۸۹۳ رسید. قابل ذکر است، این افزایش نشان‌دهنده دومین افزایش تعداد آدرس‌های فعال روزانه در تاریخ اتریوم است که بالاترین تعداد آن در ۹ دسامبر ۲۰۲۲، مصادف با آزمایش مجدد اتر از ضررهای بازار نزولی پس از سال ۲۰۲۱ ثبت شده است.

داده‌های Artemis Terminal همچنین نشان می‌دهد که اتریوم اکنون آدرس‌های فعال روزانه بیشتری نسبت به بیت‌کوین دارد و دارای ۱.۰۳ میلیون آدرس فعال روزانه است، در حالی که دومی دارای ۷۴۳۸۰۰ آدرس است.

داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های روزانه در شبکه اتریوم رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است و در ۱۳ سپتامبر ۱۶۲۷۸۶۰ تراکنش مشاهده شد که نشان‌دهنده علاقه و خوش‌بینی فزاینده است. اوج قبلی در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ ثبت شد و به حدود ۱,۴۰۶,۰۰۰ رسید.

تحلیلگران Santiment پیشنهاد می کنند که این افزایش در فعالیت زنجیره ای می تواند راه را برای افزایش نوسانات بازار و به طور بالقوه بهبود در بازار اتر هموار کند. علیرغم بی ثباتی اخیر بازار اتریوم، که قیمت آن را به زیر آستانه ۱۷۰۰ دلار رساند، این ارز رمزنگاری شده همچنان یک بازیگر مهم در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) و فضای قراردادهای هوشمند است و دارای ارزش کل قفل شده حدود ۲۰ میلیارد دلار است.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: انتقال ۱میلیون دلار اتریوم توسط ویتالیک بوترین به کوین‌بیس

بیشتر بدانید: پیشی گرفتن تراکنش های روزانه شبکه بیس از اتریوم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *