اول مانی

علاقه‌مند شدن نهنگ های اتریوم به فانتوم!

یک پلتفرم پیشروی ردیابی نهنگ ها می گوید نهنگ های اتریوم (ETH) جدیدا مشغول انباشت یکی از رقبای این ارز بوده‌اند که قیمت آن طی ماه گذشته کاهش ملموسی داشته است.

براساس آمار WhaleStats، رمزارز فانتوم (FTM) در میان ده توکن برتر خریداری شده توسط ۱۰۰ کیف پول برتر ETH در این هفته قرار گرفته است.

در زمان نگارش این مطلب، فانتوم با کمتر از یک درصد رشد در تایم فریم روزانه، با قیمت ۱.۳۹ دلار در حال ترید شدن است. این دارایی رمزنگاری شده که در حال حاضر در جایگاه ۴۳ بازار ایستاده است طی یک هفته گذشته بیشتر از ۷ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

براساس اعلام WhaleStats، صد آدرس برتر اتریوم (ETH) بتازگی میم کوین محبوب و رقیب همیشگی دوج کوین یعنی شیبا اینو را به صورت گسترده فروخته‌اند؛ قیمت SHIB در مقایسه با یک ماه پیش ۴ درصد کاهش یافته است.

افزون بر این، شرکت تحلیل داده های رمزارزی سنتیمنت (Santiment) در توئیتر اعلام کرده است که سرمایه گذاران از ابتدای حمله روسیه به اوکراین، مشغول جمع آوری بیت کوین بوده‌اند. به بیان دیگر، از زمان رسمی شدن جنگ روسیه و اوکراین، تعداد آدرس های بیت کوین که میان ۱ تا ۱۰ هزار بیت کوین در خود دارند، ۸.۳ درصد افزایش یافته است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: هولد ۲۳.۷% از کل عرضه ETH توسط ۱۰ کیف پول بزرگ اتریوم

بیشتر بدانید: کیف پول های صف استیکینگ اتریوم از مرز ۳۰۰ هزار گذشت

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *