اول مانی

گسترش عملیات استخراج بیت کوین شرکت وایت راک به تگزاس

براساس گفته های مدیریت شرکت وایت راک (White Rock)، این شرکت که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می کند و در سوئیس مستقر است؛ در نظر دارد فعالیت های خود را در ایالات متحده گسترش دهد و این کار را از تگزاس آغاز خواهد کرد.

این شرکت در اطلاعیه ای که روز گذشته منتشر شد، شراکت خود را شرکت خنثی سازی گاز طبیعی در محل (NGON)، شرکتی که در زمینه تبدیل گاز طبیعی به انرژی به جهت استفاده در عملیات استخراج بیت کوین (BTC) اعلام کرد.

همچنین افزود که قصد دارد خارج از تأسیسات شرکت NGON (شرکت خنثی سازی گاز طبیعی در محل) در منطقه Brazos Valley فعالیت کند و با استفاده از روش های مسئولانه زیست محیطی بیت کوین را استخراج کند.

طبق گفته های مدیر عامل شرکت وایت راک (White Rock)،انتقال به تگزاس نخستین بار، در برنامه های این شرکت برای گسترش عملیات استخراج بیت کوین به مناطقی بود که توانایی تأمین انرژی از گاز طبیعی خارج از محدوده شبکه برق ایالات متحده را دارند.

شرکت وایت راک استخراج کریپتو در مراکز داده سوئد را در ماه نوامبر ۲۰۲۱ شروع نمود و همچنین گزارش داد که ظرفیت اولیه ایالات متحده برای این عملیات (استخراج کریپتو) ۳ مگاوات می باشد و مقصود این است که در مجموع کل هش ریت شرکت وایت راک چیزی بیشتر از ۱.۶ EH/s باشد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: چارت دامیننس بیت کوین گویای همه چیز است!

بیشتر بدانید: ثبات بیت کوین (BTC) در کانال ۲۱ هزاری

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *