اول مانی

پیشی گرفتن تراکنش های فانتوم از آوالانچ در پی رونق دیفای

این هفته در حالی که جامعه‌ی رمزارزها به دنبال سیستم غیرمتمرکز مالی (DeFi)بعدی بودند، تراکنش‌های لایه ۱ بلاک چین نوظهور Fantom از معاملات Avalanche پیشی گرفته است. بلاک چین های لایه ۱ به پلتفرم های بلاک چین اختصاصی مثل اتریوم، فانتوم و سولانا اشاره دارند که می توانند از محصولات و خدمات ساخته شده در بالای شبکه های خود پشتیبانی کنند.

تحقیقات دلفی دیجیتال نشان داد که بیشتر از ۱ میلیون تراکنش در مقایسه با ۷۲۸۰۰۰ تراکنش آوالانچ در ابتدای این هفته در شبکه فانتوم پردازش شده است. داده‌های ردیاب‌های بلاک چین نشان می دهد که چنین حجم تراکنش‌هایی در فانتوم قبلا در ماه شهریور، هم مشاهده شده بود.

با توجه به اینکه توجه‌ها از آوالانچ به فانتوم برمیگردد، دیدن انعکاس آن در تراکنش‌های رمزارزها تعجب آور نیست.

تحلیلگران دلفی دیجیتال در یادداشت گفتند که سرمایه فرصت طلب‌ها به سوی مزرعه بازدهی فانتوم با بازدهی بالا در استیبل‌کوین‌ها تا نزدیک ۳۰ تا ۶۰ درصد APR (نرخ درصد سالانه) حرکت کرده است.

هر دو شبکه بیشتر از ۸۵۳۰۰۰ تراکنش را در ۲۴ ساعت قبل پردازش کرده‌اند که افزایش فانتوم عمدتا ناشی از پروژه‌های دیفای آتی و تعامل کاربران با پروژه‌های فعلی است.

علاقه به فانتوم افزایش یافته است زیرا Daniele Sestagalli و Andre، توسعه دهنده های معروف، اقدام به راه‌اندازی پروتکل هایی در آوالانچ، اتریوم و فانتوم کرده‌اند که میلیاردها دلار ارزش دارند. همچنین اعلام کردند که در آینده نزدیک در یک پروژه همکاری خواهند کرد که آن هم در فانتوم ساکن خواهد شد. بعضی می گویند این اعلامیه به تغییر تمرکز بر روی فانتوم کمک کرده است.

Hundred Finance یک پروژه جدید در فانتوم است که بتازگی توجه زیادی را به خود جلب کرده است و از مدل محبوب فعلی ve_token با بازدهی بالای استیبل کوین تا ۳۰% APY(بازده درصدی سالانه) استفاده می کند. همانگونه که فانتوم در تعداد تراکنش های روزانه از آوالانچ پیشی گرفته است، این به نوبه خود موجب ایجاد هیاهو و حدس و گمان های زیادی شده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: اولین دوشنبه سال همراه با درخشش بازار دیفای

بیشتر بدانید: RadioShack وارد دنیای دیفای می شود

بیشتر بدانید: افزایش ۱۳ درصدی قیمت Avalanche

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *