اول مانی

بررسی افشای اطلاعات کاربران از سوی ۳Commas توسط FBI

بررسی های وب سایت کوین دسک نشان می دهد که اف بی آی (FBI) در حال بررسی افشای اطلاعات کاربران از سوی تری کاماس (۳Commas) است.

این تحقیقات پس از هفته ها انتقاد از سوی کاربران این سرویس معاملات ارزهای دیجیتال مستقر در استونی صورت می گیرد که می گویند مدیرعامل این پلتفرم بصورت مکرر نشانه های درز اطلاعات کاربران را نادیده گرفته است.

گفتنی است که چند روز قبل، ۱۰۰.۰۰۰ کلید API بایننس و کوکوین توسط یک فرد ناشناس منتشر شده است که به تری کاماس متصل بود.

روز پنجشنبه، دو کاربر ۳Commas به CoinDesk گفتند که توسط ماموران دفتر فیلد سینسیناتی FBI در ارتباط با نشت با آنها تماس گرفته شد.

در چند ماه گذشته، ده‌ها کاربر ۳Commas دریافتند که این سرویس، بدون رضایت آنها، وجوهی را در صرافی‌های رمزنگاری که به آن مرتبط کرده بودند، مبادله کرده است؛ در ابتدا، ۳Commas گفت که این کاربران به احتمال زیاد فیش شده اند و اصرار داشت که پلتفرم امن است.

افشاکننده پایگاه داده API القا کرد که کلیدهای ۳Commas توسط شخصی از داخل شرکت فروخته شده است، اما یوری سوروکین، مدیرعامل ۳Commas در بیانیه‌ای در روز پنجشنبه گفت:

۳Commas تاکید می‌کند که هیچ مدرکی در طول تحقیقات داخلی پیدا نکرده است که نشان دهد هیچ یک از کارکنان ۳Commas به نحوی در حملات علیه داده های API دخالت دارد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: هشدارFBI درباره سوء استفاده های سایبری DeFi

بیشتر بدانید: FBI به صاحبان رمزارزها درباره کلاهبرداری اخطار داد!

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *