اول مانی

راه اندازی نخستین ماشین مجازی اتریوم ابتدای دسامبر در سولانا

مارینا گوریوا، بنیان گذار نئون لبز در کنفرانس سولانا بریک پوینت اعلام کرد که ماشین مجازی اتریوم نئون در ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر ماه) بر روی شبکه سولانا راه اندازی می شود.

این اتفاق به برنامه های غیرمتمرکز اتریوم اجازه می دهد تا بر روی شبکه سولانا اجرا شوند و به امکانات، مقیاس پذیری و نقدینگی این شبکه دسترسی داشته باشند.

گوریوا با اشاره به تاثیر این اتفاق بر کاربردپذیری سولانا (Solana) گفت:

ماشین مجازی اتریوم نئون بهترین های دو جهان، اتریوم و سولانا را یکپارچه می کند و یک بار برای همیشه به روایت قاتل اتریوم پایان می دهد.

پروژه‌های مبتنی بر اتریوم می‌توانند برای اولین بار از مخاطبان و نقدینگی سولانا که قبلاً غیرقابل دسترس بودند، بدون نیاز به بازنویسی کد آنها در Rust استفاده کنند؛ در نتیجه، کاربران اکنون می‌توانند از تجربه‌های کاربری پیشرفته‌تری در Solana لذت ببرند، بدون اینکه در dApps آزمایش شده اتریوم از دست بدهند.

توسعه‌دهندگان و پروژه‌های اتریوم همچنین می‌توانند از پایگاه کاربری Solana که به طور میانگین ۲۰.۵ میلیون کیف پول فعال ماهانه دارد، استفاده کنند؛ Neon Labs همچنین خاطرنشان کرد که در حال حاضر پروژه‌های مبتنی بر اتریوم روی نئون ساخته شده‌اند، از جمله Aave، Curve و Sobal. این به کاربران سولانا dApp های بیشتری برای کار می دهد و dApp های اتریوم از موفق ترین ها در بازار هستند.

Neon EVM چیست؟

Neon EVM به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا اتریوم dApps را در شبکه Solana بسازند و مزایایی را که شبکه Solana فراهم می کند ارائه می دهد. تراکنش‌های نئونی اتریوم dApps در یک تراکنش سولانا پیچیده می‌شوند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پیش بینی رشد چشمگیر سولانا توسط تحلیلگران برتر کریپتو

بیشتر بدانید: پیوستن Google Cloud به یکی از اعتبارسنج های سولانا

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *