اول مانی

خبر لیست شدن فلوکی اینو و رشد ۳۰% قیمت آن

فلوکی اینو، رقیب شیبا، روند صعودی چشمگیر که در روز ۲۷ ژانویه شروع شد را به دنبال خبر سوزاندن قسمت زیادی از توکن های آن در صورت تصویب توسط سازمان خودمختار غیرمتمرکز، ادامه داد.

در لحظه نگارش این خبر، فلوکی با رشدی ۳۰.۲ در شبانه روز گذشته در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱۶ معامله می شود.

این اتفاق، پس از اینکه صرافی MEXC از نخستین لیست فیوچرز فلوکی رونمایی کرد، رخ داده است.

صرافی MEXC اعلام کرد که در روز ۲۸ ژانویه در ساعت ۹ صبح به وقت تهران، معاملات فیوچر جفت فلوکی/تتر را راه اندازی خواهد کرد.

تیم فلوکی در توییتر، این موضوع را جشن گرفت؛ معاملات فیوچرز فلوکی بر روی MEXC راه اندازی شدند؛ این اتفاق، نخستین باری است که فیوچرز فلوکی لیست می شود.

در روز ۲۷ ژانویه، جفت فلوکی/تتر کندل بزرگ سبز رنگی ثبت کرد؛ چرا که قیمت این میم کوین از افت ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلار به اوج ۰.۰۰۰۰۱۷۷ دلار رسید.

این رشد، به دنبال انتشار جزییانی از طرح پیشنهادی اخیر سازمان خودمختار غیرمتمرکز فلوکی توسط تیم توسعه رخ داد؛ اگر این طرح پذیرفته شود، ۴.۹۷ تریلیارد توکن فلوکی، معادل بیشتر از ۵۴ میلیون دلار، در بریج فلوکی سوزانده خواهند شد؛ همچنین مالیات بر تراکنش خرید و فروش فلوکی به ۰.۳ درصد کاهش خواهد یافت.

در ابتدا، توکن فلوکی پیش از اضافه شدن به بایننس چین، بر روی شبکه اتریوم با مجموع ذخایر ۱۰ تریلیارد توکن راه اندازی شد؛ به دنبال اضافه شدن آن به بایننس چین، قراردادی دیگر با مجموع ذخایر ۱۰ تریلیارد توکن اضافه شد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: تبلیغات فلوکی اینو در برج خلیفه دبی!

بیشتر بدانید: ۷۳ درصد کاربران شیبا اینو را به فلوکی اینو ترجیح می دهند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *