اول مانی

موزه هنر مدرن پاریس می خواهد نمایشگاه NFT راه اندازی کند

مرکز ملی هنر و فرهنگ ژرژ پمپیدو (Centre Pompidou)، بزرگ ترین موزه هنر مدرن پاریس، اعلام کرده است که می خواهد نمایشگاه توکن های غیرمثلی (NFT) را راه اندازی کند.

موزه هنر مدرن پاریس می خواهد NFT های هنرمندان مختلف، از جمله مجموعه های کریپتوپانک (CryptoPunk) و اوتوگلیف (Autoglyph) را به نمایش بگذارد.

خاویر ری (Xavier Rey)، مدیر ژرژ پمپیدو، اعلام کرده است که این مرکز به هنر دیجیتال مرتبط با فناوری بلاک چین علاقه مند است و از کشف ابزارهای جدید برای به نمایش گذاشتن هنر حمایت می کند.

یکی از بنیانگذاران مجموعه NFT کپی‌کت، RR/BAYC، با ۱۰ درخواست علامت تجاری از آزمایشگاه‌های یوگا در یک پیچ و تاب عجیب با اختلاف مالکیت معنوی بین خالقان BAYC و موسسان RR/BAYC، جرمی کاهن و رایدر ریپس مخالفت کرده است.

با این حال، به نظر می رسد که تیم یوگا لبز از این تلاش ها ناراضی است؛ در یک مصاحبه رسانه ای اصلی، سخنگوی آزمایشگاه یوگا گفت که این پرونده صرفا تلاشی برای “انحراف” از موضوع واقعی است.

NFTها از تأثیرات زمستان کریپتو ۲۰۲۲ مصون نمانده اند؛ گزارشی از DappRadar 81 مجموعه NFT مبتنی بر شبکه اتریوم را مورد بررسی قرار داد و کاهش شدید سرمایه کلی بازار را در سال ۲۰۲۲ نشان داد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: اوج ۸ ماهه حجم معاملات ماهانه بازار NFT ها

بیشتر بدانید: بیش از ۸۰.۰۰۰ NFT در بیت کوین با پروتکل اردینالز ضرب شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *