اول مانی

متهم کردن پروژه “Friendsies” به کلاهبرداری راگ پول

مجموعه توکن های غیرمثلی (NFT) فرندسیس (Friendsies) پس از اینکه اعلام کرد فعالیت خود را متوقف می کند، حساب توییتری خود را هم حذف کرده است.

توسعه دهندگان مجموعه مذکور هم پس از اعلام این خبر حساب کاربری خود در توییتر را خصوصی کرده اند.

فرندسیس در توییتر اعلام کرده است که می خواهد یک همراه دیجیتال واقعی برای آینده بسازد، اما نوسانات و چالش های بازار، پیشبرد این پروژه را بسیار دشوار کرده است.

حال بسیاری از کاربران این پروژه را به کلاهبرداری راگ پول متهم کرده اند.

پروژه پشت این مجموعه محبوب که دارای آواتارهای عجیب و غریب است، دوشنبه شب در توییتر اعلام کرد که توسعه مجموعه را متوقف می کند و شرایط بازار را به عنوان کاتالیزور وقفه مجموعه ذکر کرد.

Friendsies در توییتر گفت:

ما بهترین نیت را برای ایجاد یک همراه دیجیتال واقعی برای آینده داشتیم؛ با این حال، نوسانات و چالش های بازار، پیشبرد این پروژه را به گونه ای که بتوانیم به آن افتخار کنیم، بسیار دشوار کرده است.

طبق وب‌سایت Friendsies، این پروژه با همکاری با خانه حراج کریستی در مارس ۲۰۲۲، ۱۰۰۰۰ فرندزی را ضرب کرد تا ۹ کارت ضرابخانه را با دسترسی زودهنگام به این مجموعه در بازار ثانویه OpenSea بفروشد تا به مجموعه‌داران مشتاق کمک کند کمیاب‌ترین Friendsies را ضرب کنند.

کاربران توییتر همچنین انگشتان خود را به سمت فرخ، مجری برنامه Web3 Rug Radio، و هنرمند خلاق جن استارک که هر دو در روزهای اولیه این مجموعه در توییتر تبلیغ می کردند، نشانه رفتند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پیشرفت بازار NFT بلر از زمان راه اندازی خود

بیشتر بدانید: افزایش فروش هفتگی بازار NFT ها پس از ایردراپ توکن های بلر

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *