اول مانی

همکاری گیم استاپ با FTX برای ارتقای پذریش ارزهای دیجیتال

شرکت بازی‌های ویدئویی GameStop با صرافی ارز دیجیتال FTX.US که متعلق به سام بنکمن-فرید (Sam Bankman-Fried) می‌باشد برای ارتقای تعامل بین جامعه بازی و ارزهای دیجیتال وارد همکاری شده است.

این همکاری شرکت بازی‌های ویدئویی گیم استاپ را که یکی از فعالان کلیدی از یک سال و نیم پیش در زمره پرشوروشوق در سهام میم (سهامی که به لطف رسانه‌های اجتماعی در میان سرمایه‌گذارهای فردی شناخته شده است.) است را با یکی از پیشرو ارز دیجیتال متحد می‌کند. همچنین بر اساس بیانیه‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد، دو شرکت مذکور، تجارت الکترونیک و همچنین ابتکارات بازاریابی را ترویج خواهند کرد، همچنین شایان‌ذکر است که فروشگاه‌های خریده فروشی GameStop دارای کارت‌های هدیه FTX خواهند بود. باید گفت که گیم استاپ نشان شریک خرده‌فروشی منتصب به FTX در آمریکا داده شده است.

قابل‌ذکر است که بازار GameStop NFT در تابستان سال جاری راه‌اندازی شد و حجم بالایی را از معاملات رمزارزی به دست آورد که در این راستا مبادلات ارز دیجیتال کوین بیس را تحت‌الشعاع قرار داده است.

سهام شرکت گیم استاپ بعد از انتشار اخبار و درآمدهای مالی سه‌ماهه دوم سال حدوداً ۱۰ درصد افزایش پیدا کرد. براساس گزارش فکت ست (FactSet) برای سه ماهه منتهی به ۳۰ ماه ژوئیه، شرکت در آمد ۱.۱۴ میلیارد دلاری را در مقایسه با برآورد اجماع تحلیلگران ۱.۲۷ میلیارد دلاری گزارش کرد. همچنین در ادامه این شرکت بازی های ویدئویی زیان خالص تعدیل شده را ۳۶ سنت به‌ازای هر سهم گزارش کرده است که بسیار بهتر از برآورد زیان توسط تحلیلگران برای از دست‌ دادن ۴۲ سنبه‌ازایای هر سهم می باشد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رشد سهام GameStop به دنبال شایعه همکاری با مایکروسافت

بیشتر بدانید: GameStop سرانجام بازار NFT خود را راه اندازی نمود!

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *