اول مانی

اعطای کمک مالی توسط بنیاد Web3 به ۴۰۰ پروژه پولکادات

بنیاد وب ۳ (Web3) سازمانی که مسئول اعطای کمک های مالی در پولکادات (Polkadot) است، از نقطه عطف ۴۰۰ پروژه تصویب شده عبور کرده است.

از زمان راه اندازی در دسامبر ۲۰۱۸، بنیاد Web3 (W3F) صدها درخواست از پروژه هایی که به دنبال ایجاد در اکوسیستم پولکادات هستند دریافت کرده است؛ و بنیاد وب ۳ تقریبا ۴۰% از این ارسال ها را تایید کرده است.

وظایف بنیاد Web3 به پولکادات و شبک پاراچین های آن محدود نمی شود؛ بلکه عمده سرمایه گذاری های آن در آنجا انجام شده است.

بنیاد وب ۳ جزئیات پروژه هایی را که تا به حال به منظور بزرگ داشت گذر از نقطه عطف برنامه کمک های مالی خود به اشتراک گذاشته است.

این بنیاد فاش کرد که ۱۰۵۴ درخواست برای تامین مالی ارسال شده است که ۴۱۵ مورد تایید شده است؛ دامنه این پروژه ها بسیار متفاوت است و کل پشته وب ۳، از لایه پایه تا میان افزار و برنامه های کاربردی مصرف کننده را در بر می گیرد.

بنیاد Web3 پروژه هایی از کیف پول، ابزار توسعه دهنده و API ها گرفته است تا قراردادهای هوشمند و توسعه UI را تامین مالی کند.

در این مرحله از چرخه زندگی، پولکادات (Polkadot) هنوز عمدتا توسعه دهنده است؛ زیرا لازم است پاراچین های آن ساخته شده و به لایه های یکدیگر متصل شوند تا برنامه های رو به روی مصرف کننده بتوانند به کار گرفته شوند.

بنیاد وب ۳ به آخرین نقطه عطف افتخار می کند و تاکید می کند که دریافت کنندگان کمک هزینه در حال حاضر در حال کار بر روی طیف وسیعی از موارد استفاده غیرمتمرکز، از جمله هویت دیجیتال و حریم خصوصی، اینترنت اشیاء، بازی ها، ذخیره سازی داده ها و امور مالی هستند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خالق Netscape: وب۳ (Web3) مثل اوایل ظهور اینترنت است

بیشتر بدانید: آمادگی بانک ژاپنی SMBC برای ورد به بازارهای NFT و WEB3

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *