اول مانی

تامین سیم کارت گوشی های سولانا توسط توسعه دهنده هلیوم

نوا لبز (Nova Labs)، شرکت توسعه دهنده بلاک چین هلیوم که روی شبکه موبایلی جدید خود یعنی هلیوم موبایل هم کار می کند، قرار است سیم کارت گوشی های هوشمند سولانا (Saga Solana Labs) را تامین کرده و ۳۰ روز اشتراک رایگان به مشتریانی ارائه دهد که گوشی هوشمند خود را در ایالات متحده خریداری می کنند.

این شرکت ها از افشای جزئیات مالی درمورد گوشی های هوشمند سولانا خودداری کردند، این طرح پس از رأی اعضای جامعه هلیوم شبکه در ماه سپتامبر به کنار گذاشتن بلاک چین و مهاجرت به بلاک چین بزرگتر سولانا (Solana) صورت گرفت.

تلفن‌های ساگا، پرچم‌دار دستگاه اندرویدی سولانا هستند که کاملاً با بلاک چین سولانا ادغام شده‌اند.

شبکه هلیوم یک شبکه غیرمتمرکز از هات اسپات های بی سیم است که هدف آن ارائه جایگزینی برای اینترنت سیمی سخت یا سرویس داده تلفن همراه است؛ این سرویس ها توسط ارزهای رمزنگاری شده ارائه می شوند؛ افرادی که در شبکه شرکت می کنند برای انجام این کار پاداش دریافت می کنند.

Nova Labs در تلاش برای ایجاد همزمان دو شبکه برای اتصال “اینترنت اشیا” و برای پوشش تلفن همراه با چالش هایی روبرو شده است؛ انتظار نمی رود هلیوم موبایل، سرویس متمرکز بر تلفن همراه تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ راه اندازی شود و این شرکت بتازگی قراردادی پنج ساله با غول تلفن همراه T-Mobile برای پوشش نقاط مرده پیش بینی شده امضا کرده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: کلاهبرداری از کاربران کیف پول سولانا با ایردراپ های NFT

بیشتر بدانید: قطعی مجدد شبکه سولانا (Solana)

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *