اول مانی

کمک به پایان دادن جنگ اوکراین با طرح ۲۵۰ میلیون دلاریICP

دومینیک ویلیامز (Dominic Williams)، موسس اینترنت کامپیوتر (ICP) و DFINITY، طرحی عجیب را برای تسریع پایان تهاجم روسیه به اوکراین از طریق قراردادهای هوشمند و پاداش های ۲۵۰ میلیون دلاری کریپتو طراحی کرده است.

رایانه اینترنتی DFINITY در (اردیبهشت ۱۴۰۰) راه‌اندازی شد و یک بلاک چین و پروتکل عمومی است که در تلاش است اینترنت را غیرمتمرکز کند.

ویلیامز نوشت:

ما نباید زیاد امیدوار باشیم که تحریم ها به تنهایی مردم روسیه را علیه رهبران آن ها برانگیزد، به این دلیل ساده که آنها رسانه های خود را کنترل می کنند، رسانه هایی که با وظیفه شناسی تبلیغات دقیق و اطلاعات نادرست را منتشر می کنند.

این پیشنهاد نشان می دهد که قراردادهای هوشمند و فناوری بلاک چین می توانند به عنوان راهی برای ترغیب تعداد زیادی از شهروندان روسی به تماشای (رسانه های اطلاعاتی) درباره جنگ بپردازند:

هر شرکت کننده‌ای که شخصیت خود را با استفاده از سیستم حزب مردم ثابت کند، به عنوان یک انسان فردی در قراردادهای هوشمند شناسایی می شود، این سیستم از تقلب جلوگیری می کند، به صورتی که در هر اجرا، یک فرد فقط یک بار می تواند حضور یابد.

در این پست، قراردادهای هوشمند یک حساب رمزنگاری جدید برای هر شرکت کننده موفق باز می کند که می تواند با استفاده از یک هویت اینترنتی به آن دسترسی داشته باشد و آن را کنترل کند.

برای تشویق شهروندان، ویلیامز پیشنهاد می کند که می توان از پاداش های رمزارزی در دارایی هایی مثل بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) استفاده کرد. هر شهروند روسی باید تا پایان ویدیوها تماشا کند زیرا شماره پین های مرتبط با حساب آنها باز نمی شودت تا زمانی که تمام محتوا مصرف شود.

او ادامه داد:

این ویدیو حقیقت را درباره جنگ در اوکراین می گوید و از روس ها می خواهد که دولت خود را برای توقف خصومت ها تحت فشار قرار دهند. اینکه چگونه چنین ویدیویی به بهترین شکل ساخته می شود باید به فیلمسازان با استعداد سپرده شود؛ ویلیامز نوشت، باید یک نسخه بدون واترمارک برای دانلود در دسترس قرار گیرد و به گیرنده اجازه دهد ویدیو را به دیگران نشان دهد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: راه اندازی موزه NFT اوکراین برای به تصویر کشیدن تهاجم روسیه

بیشتر بدانید: بهترین سلاح اوکراین در برابر روسیه ارزهای دیجیتال هستند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *