اول مانی

برجسته سازی نقص های Acala پس از هک، توسط KuCoin

طبق پستی که روز سه شنبه در وبلاگ صرافی رمزارزی KuCoin منتشر شده است، این صرافی ایرادات طرح پیشنهادی جامعه شبکه مالی غیرمتمرکز “دیفای” Acala را برای بازیابی میلیارد ها دلار aUSD که به اشتباه در طی یک هک در اواخر مرداد ماه از دست رفته بود، برجسته کرده است.

این وبلاک چندین اشتباه منتصب به طرح پیشنهادی حساب آکالا برای بازیابی هک اخیر مشخص کرده است، از جمله اشتباهات در گزارش تعداد aUSD های ضرب شده ی ارسال شده و معامله شده در کوکوین می باشد.

در این وبلاگ آمده است:

به عنوان یک پلتفرم بی طرف، کوکوین هیچ قصدی برای مداخله در اداره امور جامعه آکالا ندارد، اما مشخص شده است که بسیاری از اطلاعات مهم مربوط به صرافی KuCoin در گزارش و طرح پیشنهادی نادرست است.

در حساب کوکوین که داده های فهرست شده از آدرس های سپرده aUSD این صرافی را نشان می دهد، هکرها به جای ۴.۹۳۷ میلیون دلار، ۸.۰۳ میلیون دلار به کوکوین ارسال کردند و به جای یک میلیون دلار، ۵.۳ میلیون دلار در این پلتفرم معامله شده است.

نه کوکوین و نه Acala به درخواست کوین دسک برای اظهار نظر پاسخ نداده اند.

کوکوین در وبلاگ خود به آکالا توصیه کرد که در طرح پیشنهادی جامعه خود با توجه به اتکا به داده های احتمالا نادرست، تجدید نظر کند.

صرافی به این نتیجه رسید که انجماد و سوزاندن توکن های aUSD، اقداماتی که انجمن پس از بررسی داده ها انجام داد، می تواند موجب آسیب های عظیمی به جامعه آکالا و قیمت توکن aUSD شود.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: راه اندازی اولین ای تی اف NFT تحت تتر صرافی کوکوین

بیشتر بدانید: واکنش مدیرعامل کوکوین به ادعاهای ورشکستگی این صرافی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *