اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

صرافی هات بیت

صرافی هات بیت (HOTBIT) در پستی در وبلاگ خود اعلام کرد که هکرها توانستند به پایگاه داده این صرافی دست پیدا کنند. به گفته هات بیت، هکرها بعد از آن که موفق نشدند به دارایی های این صرافی دست پیدا کنند، پایگاه داده این صرافی را پاک کردند. همچنین هات بیت ادعا کرد که دارایی های کاربران در امنیت کامل قرار دارد.

به گزارش از اول مانی، هات بیت در پستی که دیروز در وبلاگ خود منتشر کرد با اعلام حمله هکرها به صرافی، بیان کرد که فعالیت صرافی ۷ تا ۱۴ روز به حالت تعلیق درخواهد آمد.

هات بیت در بخشی از اطلاعیه خود به کاربران توصیه می کند که اگر رمز عبور عبورشان در صرافی با رمز عبور دیگر سایت ها یکسان است، آنها را تغییر دهند.

همچنین هات بیت قبول کرده که خسارت های احتمالی در رابطه با معاملات اهرم دار و صندوق های قابل معاوضه در بورس صرافی را خواهد پذیرفت.

صرافی هات بیت
صرافی هات بیت (HOTBIT) هک شد

موقعیت های باز کاربران نیز به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد. هات بیت از این حمله هکرها به عنوان بزرگترین مشکل در طول ۳ سال عمر این صرافی یاد کرده است.

به احتمال زیاد، هکرها به ایمیل‌ها، شماره‌ها، آدرس و اطلاعاتی که افراد در حساب‌های خود وارد کرده بودند، توانسته اند دسترسی پیدا کنند.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: صرافی پرفکت مانی در ایران

بیشتر بدانید: دومین صرافی ارز دیجیتال در ترکیه به طور ناگهانی فعالیت خود را متوقف کرد

بیشتر بدانید: مسدود کردن درگاه های پرداخت صرافی‌های ارز دیجیتال

, , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *