اول مانی
پرفکت مانی

همانطور که بارها صحبت کرده ایم پرفکت مانی (PerfectMoney) یک سیستم انتقال ارز جهانی است که محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی به دست آورده است که شاید دلیل اصلی آن پشتیبانی از زبان فارسی می باشد و همچنین تحریم نبودن آن برای کاربران ایرانی. با ما همراه باشید تا در این مقاله چگونگی به دست اوردن پرفکت مانی رایگان را به شما اموزش دهیم.

معرفی شبکه پرداخت آنلاین پرفکت مانی (PerfectMoney)

PerfectMoney یکی از کیف پول های الکترونیکی است که دفتر مرکزی آن در کشور پاناما واقع شده است. بهتر است بدانید که از نظر بسیاری از افرادف به دلیل اینکه مقر اصلی این شرکت پاناما می باشد، نباید به این شبکه پرداخت آنلاین اعتماد کرد. شاید به این دلیل باشد که پرفکت مانی در نبرد وب مانی در مقیاس جهانی، بازنده می باشد.

پرفکت مانی رایگان

همانطور که می دانید این کیف پول الکترونیکی در ایران محبوبیت زیادی به دست آورده است زیرا بر خلاف پی پالف ایران را تحریم نکرده است و این مسئله باعث شده که استفاده از آن در ایران بسیار ساده تر باشد. بنابراین در صورتی که شما به دنبال یک حساب بانکی بین المللی و یا درگاه پرداخت ارزی هستید، می توانید به راحتی از خدمات پرفکت مانی استفاده کنید. در مقاله های قبلی ما روش ساخت حساب پرفکت مانی، شارژ حساب پرفکت مانی و خرید و فروش پرفکت مانی به به طور کامل توضیح داده ایم.

ممکن است این سوال برای همه پیش بیاید که آیا با توجه به محبوبیت این شبکه پرداخت انلاین، روشی برای به دست آوردن پرفکت مانی رایگان وجود دارد؟ و آیا می توان از طریق سایت های مختلف به واسطه این ارز دیجیتال، درامد دلاری داشت؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را پیدا کنید.

کسب پرفکت مانی از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی

همانطور که گفتیم پرفکت مانی در ایران به صورت دیجیتالی قابل استفاده می باشد. بنابرای در صورتی که بخواهید پرفکت مانی رایگان به دست آوردیثد باید به صورت اینترنتی و با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی فعالیت کنید.

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی امروزه کار بسیار ساده ای می باشد و با کمترین هزینه می توانید آن را به دست آوردید.

کسب پرفکت مانی از طریق دریافت درگاه پرداخت پرفکت مانی

پرفکت مانی به انواع کسب و کارها این امکان را می دهد تا با استفاده از درگاه پرداخت هزینه مربوط به خدمات خرید و فروش کالا را از مشتریان دریافت کند.

برای دریافت درگاه پرداخت پرفکت مانی نیازی نیست که حسابتان را وریفای کنید. البته به منظور افزایش اعتماد پذیری به شما پیشنهاد می شود که در صورت تمایل حسابتان را وریفای کنید که از طریق اول مانی افتتاح حساب و وریفای آن امکان پذیر است.

بعد از دریافت درگاه پرداخت و اتصال آن به فروشگاه اینترنتی، حال می توانید هزینه خرید و فروش های خود را از طریق پرفکت مانی دریافت کنید.

پرفکت مانی رایگان
خرید پرفکت مانی رایگان

به این نکته توجه کنید که حتما نیازی نیست تا برای دریافت پرفکت مانی از مشتریان خود، درگاه پرداخت داشته باشید بلکه شما می توانید با در اختیار گذاشتن آدرس حساب خود، از آن ها درخواست کنید تا هزینه را از کیف پول پرفکت مانی خود به کیف پول شما انتقال دهند.

کاربردهای ووچر پرفکت مانی

هر زمان که شما یک ووچر پرفکت مانی رایگان را به دست آورید یک سری کاربرد و مزایا دارد. این مزایا به شکل زیر می باشد.

  • تبدیل ووچر به تمام ارزها و پول های نقد
  • منتقل کردن پول به حساب دیگران، فرقی نمی کند کجای جهان باشد و یا حساب پرفکت مانی دارد یا خیر
  • خرید از تمام سایت های خارجی توسط ووچر پرفکت مانی


بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام


سوالات متداول حقوقی

آیا می توانیم پرفکت مانی رایگان به دست آوریم؟

بله. شما می توانید از طریق راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یا درگاه پرداخت پرفکت مانی، به صورت رایگان پرفکت مانی به دست آورید. در مقاله بالا به طور کامل توضیح داده ایم.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *