اول مانی

آموزش تبدیل پرفکت مانی به تتر (Tether)

با توجه به کاربرد رایج ارز دیجیتال تتر (Tether)، تبدیل پرفکت مانی به تتر برای آن دسته از افرادی که از پرفکت مانی برای معاملات آنلاین خود استفاده می کنند، دارای اهمیت است.

بهتر است بدانید که پرفکت مانی به عنوان یکی از پرطرفدارترین سرویس های خدمات مالی بین المللی شناخته شده و تتر هم به عنوان یک ارز دیجیتال باثبات شهرت دارد.

منظور از ارز باثبات یا استیبل کوین این است که قیمت آن ثابت می ماند و تنها نوسان هایی ناچیزی را تجربه می کند؛ البته همین نوسان ناچیز هم در حجم بالا می تواند به عددی چشمگیر تبدیل شود؛ به همین علت بهتر است قبل از تبدیل پرفکت مانی به تتر، از قیمت تتر اطلاع پیدا کنید و سپس اقدام به تبدیل دارایی های خود کنید.

پرفکت مانی (Perfect Money) چیست؟

پرفکت مانی (Perfect Money) یکی از سرویس های ارائه ی خدمات مالی است که برای کاربران این امکان را فراهم می کند تا بتوانند پرداخت های خود را فوری و سریع انجام دهند و همچنین پرداخت های آن ها از طریق اینترنت بسیار امن تر انجام شود.

تبدیل پرفکت مانی به تتر چگونه انجام می شود؟

برای اینکه بتوانید پرفکت مانی را به ارزدیجیتال تتر تبدیل کنید، به یک وب سایت اکسچنج معتبر نیاز دارید؛ شما می توانید در وب سایت اول مانی، موجودی پرفکت مانی خود را بفروشید و برای خرید تتر اقدام کنید؛ این فرایند در وب سایت اول مانی، بسیار ساده است و شما می توانید به آسانی آن را از صفر تا ۱۰۰ به انجام برسانید.

تبدیل پرفکت مانی به تتر
تبدیل پرفکت مانی به تتر

برای انجام این کار باید اول برای فروش پرفکت مانی یا فروش ووچر پرفکت مانی در اول مانی اقدام کنید؛ پس از آن در کیف پول ریالی شما در اول مانی، شارژ خواهد شد و همان لحظه بدون نیاز به اقدام دیگری، می توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود (تتر یا هر ارز دیجیتال دیگر) را خریداری کنید.

نکته: در صورتی که تمایلی به خرید ارز دیجیتال یا دارایی ریالی به دست آمده از فروش پرفکت مانی خود در اول مانی نداشتید، می توانید برداشت موجودی ریالی را انجام دهید.

شایان ذکر است که کل این فرآیند ها کاملا تحت اتوماسیون بوده است و نیازی به انتظار برای تایید کاربر انسانی نخواهد بود؛ از این رو فرآیندها در اول مانی به سرعت انجام می شود.

کاربردهای پرفکت مانی

  • از کاربردهای پرفکت مانی می توان به موارد زیر اشاره کرد: خرید کالا و خدمات از سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی
  • ذخیره امن پول ها روی حساب های الکترونیکی و دریافت سود ماهانه
  • دریافت ارز به صورت دلار، یورو و….
  • انتقال ارز به صورت آنلاین
  • خرید بیت کوین، دلار، یورو و….

نکته ای مهم درمورد انتخاب شبکه

در هنگام انتخاب تتر باید از میان شبکه های مختلف یکی را انتخاب کنید؛ با توجه به این کیف پول مقصد از چه شبکه ای استفاده می کند، می توانید شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تتر TRC20 بر روی بلاک چین ترون عرضه می شود و شروع آدرس آن با حرف T و دارای ۳۴ کاراکتر است؛ تتر ERC20 بر روی بلاک چین اتریوم قرار دارد که آدرس آن با 0X شروع می شود؛ تتر BEP20 روی شبکه بایننس اسمارت چین بوده و فرمت آدرس آن دقیقا شبیه آدرس ERC20 است و ۴۲ کارکتر دارد.

  • نمونه آدرس ERC20:

 0x1sbd69f35281cgba6ldy0d6f50effda597t81468

  • نمونه آدرس تتر BEP20:

0x2jbd65f25373cdba6lde0d6f50effda597c39275

  • نمونه آدرس تتر TRC20:

TBJAh3D6eKJYNl6omzGM6NWpHZ9fBgP36E

تفاوت این سه شبکه در میزان کارمزد و سرعت انجام تراکنش ها است؛ شبکه ترون کمترین و شبکه اتریوم بیشترین کارمزد را دارد؛ تراکنش ها در شبکه های TRC20 و BEP20 سریع تر از ERC20 انجام می شوند.

در پایان به این نکته توجه کنید که برای تبدیل پرفکت مانی به تتر باید حتما از طریق وب سایت های معتبر اقدام کرده و بدون تحقیق و بررسی اطمینان از اعتبار محل تبدیل، نسبت به این کار تلاشی انجام ندهید. بدیهی است که عدم بررسی و اطمینان کامل نسبت به وب سایت میان انتقال، این ریسک را به وجود می آورد کعه دارایی خود را از دست دهید.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی با بهترین قیمت

بیشتر بدانید: بهترین صرافی برای خرید پرفکت مانی


سوالات متداول:

چگونه پرفکت مانی را به تتر تبدیل کنیم؟

می توان با استفاده از خدمات ارائه شده در اول مانی، پرفکت مانی را با بهترین قیمت و در کوتاه ترین زمان به تتر تبدیل کرد و به کیف پول مورد نظر انتقال دهند.

کارمزد تبدیل پرفکت مانی به تتر چقدر است؟

تبدیل پرفکت مانی به تتر کارمزدی ندارد و تنها کارمزد شبکه را می پردازید.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *