اول مانی

افزایش هش ریت شرکت آرگو با کمک تراشه های جدید اینتل

شرکت استخراج کننده‌ی بیت کوین Argo Blockchain، میزان هش ریت سال ۲۰۲۲ خود را که عمدتا توسط ریگ های استخراج که از تراشه های جدید اینتل استفاده می شود، به ۵.۵ اگزاهش بر ثانیه (EH/s) افزایش داده که تقریبا ۵۰% افزایش نسبت به هش ریت قبلی ۳.۷ اگزاهش بر ثانیه است.

مدیرعامل پیتر وال ( Peter Wall) در بیانیه‌ای گفت:

با توجه به اینکه انتظار می رود عملیات استخراج ما در هیلوس در ماه می (اردیبهشت) شروع شود، همراه با توسعه دستگاه های استخراج سفارشی با استفاده از نسل بعدی تراشه های ASIC Blockscale اینتل، آرگو موقعیت خوبی برای ادامه رشد خود با تمرکز بر تحویل شرکت به سهامداران خود دارد.

در ۴ آوریل (۱۵ فروردین)، غول تراشه سازی جهان، اینتل، تراشه استخراج بیت کوین (BTC) نسل دوم خود را به نام “Intel Blockscale ASIC” راه‌اندازی کرد که به ماینرها ریگ های استخراج کارآمدتری نسبت به بیشتر مدل های موجود در بازار ارائه می دهد، استخراج کنندگان بیت کوین Hive Blockchain ، Argo Blockchain و Griid Infrastructure و همچنین شرکت بلاک (Square سابق)، جزء اولین مشتریانی خواهند بود که ASIC جدید اینتل بلاک اسکیل را دریافت خواهند کرد.

این شرکت ماینینگ همچنین گفت که انتظار می رود ۲۰۰ مگاوات اولیه از ظرفیت ۸۰۰ مگاوات آن برای پروژه های هلیوس در کشور دیکنز، در ماه می استفاده شود، انتظار می رود میزان سرمایه اضافی مورد نیاز برای تکمیل فاز آول میان ۱۲۵ تا ۱۳۵ میلیون دلار باشد که عمدتا از طریق وام و درآمد حاصل از فروش قسمتی از بیت کوین های استخراج شده در هر ماه تامین می شود.

پس از سال ۲۰۲۲، آرگو انتظار دارد که با راه‌اندازی ظرفیت ۶۰۰ مگاواتی اضافی در تاسیسات هیلوس، نرخ هش خود را در چند سال اینده به بیشتر از EH/s 20 افزایش دهد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: عرضه تراشه جدید استخراج بیت کوین شرکت اینتل

بیشتر بدانید: معرفی نخستین ASIC استخراج بیت‌کوین با مصرف انرژی کارآمد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *