اول مانی

افزایش بودجه اجرایی SEC برای محافظت از سرمایه گذاران کریپتو

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، از کنگره خواسته است تا بودجه آژانس را تا ۸ درصد افزایش دهد تا دستور کار نظارتی و اجرایی ارزهای دیجیتال خود را دنبال کند.

گنسلر درخواست خود را در جلسه استماع کنگره که ابتدای امروز برگزار شد، مطرح کرد.

وی تاکید کرده است که آژانس به کارمندان نیاز دارد تا بتواند به درستی قسمت ارزهای دیجییتال را کنترل کند.

ناظر نظارتی به دنبال بودجه ۲.۱۵ میلیارد دلاری برای سال مالی منتهی به ۳۰ ژوئن ۲۰۳۰ است که ۲۴۰ میلیون دلار بیشتر از آنچه در سال ۲۰۲۲ به دنبال آن بود است.

رئیس SEC همچنین از صرافی های ارزهای دیجیتال خواست تا در آژانس ثبت نام کنند.

جای تعجب نیست که جنسلر همچنین در طول شهادت خود در کنگره، انفجار پروژه Terra را مطرح کرد تا بر این واقعیت تاکید کند که مردم حفاظت نمی شوند.

گفتنی است که SEC قبلا از Terraform Labs به دلیل اوراق بهادار مصنوعی شکایت کرده است؛ Do Kwon، یکی از بنیانگذاران بحث برانگیز پروژه بحران زده، در یک کنفرانس محبوب ارزهای دیجیتال در ماه اکتبر با احضاریه های معروفی مواجه شد که باعث واکنش شدید در صنعت شد.

در این ماه، Kwon به دلیل مدیریت نادرست او در فروپاشی Terra مورد انتقاد قرار گرفت، که تعداد زیادی از دارندگان LUNA و UST را فقیر کرد.

توسط U.Today گزارش شد، در جلسه دیگری در کنگره که در ماه می برگزار شد گنسلر گفت که استیبل کوین “امکان دارد اوراق بهادار باشد”.

درخواست گنسلر برای افزایش بودجه قبلا بعضی از انتقاد ها را به خود جلب کرده است، تام ایمر، نماینده کنگره، او را به خاطر صرف تمام بودجه SEC برای سرکوب ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار داد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ایجاد مقررات سختگیرانه تر برای استیبل کوین ها از سوی SEC

بیشتر بدانید: علاقه گری اسکیل به چراغ سبز SEC برای ETF اسپات بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *