اول مانی

تابستان امسال رقیب توییتر توسط اینستاگرام عرضه می‌شود

لیا هیبرمن، کارشناس بازاریابی در شبکه های اجتماعی، اخیراً مدعی شده که مِتا، شرکت مادر اینستاگرام، اپلیکیشن مبتنی بر متن خود را که با هدف رقابت با توییتر طراحی شده، به مراحل پایانی توسعه رسانده و ممکن است اواخر ژوئن امسال (اوایل تیر) آن را عرضه کند.

برنامه اینستاگرام برای رقابت با توییتر توسط لیا هابرمن، معلم بازاریابی تاثیرگذار و بازاریابی رسانه های اجتماعی در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس، فاش شد. به گفته هابرمن، اگرچه برنامه مبتنی بر متن در بالای اینستاگرام ساخته شده است، اما غیرمتمرکز است و به عنوان یک برنامه جداگانه عمل خواهد کرد.

این برنامه همچنین با سایر برنامه های رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز مانند Mastodon سازگار خواهد بود و به کاربران امکان می دهد مخاطبان بیشتری را جذب کنند.

برنامه آینده یک فید متمرکز مانند توییتر را حفظ می کند و به کاربران امکان می دهد محتوایی مانند متن، تصاویر و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده توسط فالوورها و حساب های توصیه شده را مشاهده کنند. هر پست مبتنی بر متن به تعداد کلمات ۵۰۰ کاراکتر محدود خواهد شد.

در حالی که برنامه رقیب توییتر مستقل از اینستاگرام کار می کند، کنترل سازنده و ویژگی های ایمنی حساب، مانند حساب های مسدود شده و کلمات کلیدی، به برنامه جدید منتقل می شود.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پذیرش جریان اصلی دراینستاگرام با یکپارچه سازی NFT ها

بیشتر بدانید: هک شدن حساب اینستاگرامی نخست وزیر پیشین پاکستان

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *