اول مانی

علاقه به تتوهای کریپتویی، در سال گذشته ۲۲۲% افزایش یافته

از آنجایی که ارزهای دیجیتال، بیت کوین، فناوری مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن غیرقابل تعویض (NFT) رشد شدیدی را در طول سال گذشته تجربه کردند، علاقه به تتوهای کریپتویی بسیار افزایش یافته است. براساس یک مطالعه اخیر که توسط Crypto Head منتشر شده است، جستجو برای تتوهای مرتبط با ارزهای دیجیتال در سال قبل ۲۲۲ درصد افزایش یافته است.

بررسی ها نشان می دهد که علاقه فزاینده‌ای به تتوهای کریپتو و بیت کوین وجود دارد

گزارشی که توسط Crypto Head منتشر شده و با Bitcoin.com News به اشتراک گذاشته شده است، نشان می دهد که مردم نسبت به سال قبل علاقه بیشتری به انجام خالکوبی مربوط به کریپتو داشته‌اند. براساس یافته های تحقیق، ۱۹۰۰ پرس‌وجو شامل عبارت جستجوی (تتو کریپتو) بود.

تتوهای کریپتویی
علاقه به تتوهای کریپتویی، در سال گذشته ۲۲۲% افزایش یافته

از جهت دیگر، (تتو بیت کوین) در طول ۱۲ ماه قبل ۱۶۰۰جستجو و (تتو دوج کوین) ۷۰۰ جستجو داشته است؛ در همین حال، اتریوم ETH دومین دارایی بزرگ رمزنگاری، از نظر ارزش بازار، کمترین میزان درخواست های مرتبط با تتو را داشت. محققان کریپتو هد علاوه بر استفاده از داده های جستجوی گوگل، آمارهای نشات گرفته از اینستاگرام را هم مورد بررسی قرار دادند.

تتوهای کریپتویی
علاقه به تتوهای کریپتویی، در سال گذشته ۲۲۲% افزایش یافته

یافته های این گزارش نشان دهنده این است که تم های مرتبط با تتو بیت کوین (BTC) در اپلیکیشن رسانه های اجتماعی اینستاگرام با ۹۸۶ پست مزین به هشتگ (Bitcointattoo#) حاکم است. تقریبا ۹۵۶ پست اینستاگرام دارای هشتگ (cryptotattoo#) بودند و تنها ۱۱ پست حاوی هشتگ dogecointattoo# بودند. یک بار دیگر هشتگ (ethereumtattoo#) با تنها شش پست، کمترین هشتگ ثبت شده در اینستاگرام را داشت.

علاوه بر تحقیقات منتشر شده توسط Crypto Head، دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مثل فیس بوک و توییتر، تعدادی پست با هشتگ Cryptotattoo# را نشان می دهند. هشتگ Bitcointattoo# همچنین در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مثل توییتر بسیار مطرح شده است، زیرا تعداد زیادی از افراد در چند سال گذشته تصاویری از خالکوبی با مضمون بیت کوین خود به اشتراک گذاشته‌اند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: کلاهبرداری رمزارزی رئیس شعبه جعلی سازمان ملل

بیشتر بدانید: کیف پول های صف استیکینگ اتریوم از مرز ۳۰۰ هزار گذشت

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *