اول مانی

در این سال های اخیر و با وجود تحریم ها، با یک سری مشکلات در زمینه پرداخت های بین المللی، انتقال پول از ایران به سایر کشورها، خرید از سایت های خارجی و … مواجه هستیم. در این میان نیز افرادی هستند که دورا دور با خارج از ایران در ارتباط هستند و به نقد کردن درآمد ارزی نیاز دارند. آیا می دانید راهکار چیست؟ یک سری شرکت ها به عنوان واسط عمل می کنند که avvalmoney نیز جزو همین شرکت های می باشد. اول مانی به عنوان یکی از بهترین سایت های پرداخت بین المللی ارزی خدماتی را ارائه می دهد که در این مقاله به آن اشاره کرده ایم.

انتقال پول از ایران به سایر کشورها یا برعکس:

بسیاری نیاز دارند که پولی را ز ایران به خارج از کشور انتقال دهند و یا پولی را از کشوری دیگر دریافت کنند. اول مانی راخ حل های زیادی را به شما ارائه می دهد که می توانید با توجه به نیاز خود از ان استفاده کنید:

انتقال پول از ایران به سایر کشورها با کیف پول الکترونیکی:

کیف پول الکترونیکی که به آن حساب مجازی نیز می گویند روشی ساده برای انتقال پول از ایران به کشورهای دیگر و همچنین نقد کردن درامد اری می باشد. حسابی مثل پی پال جزو حساب هایی است که شما می توانید ارسال پول به خارج از کشور و همچنین خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید. برای ایجاد این حساب به یک سری اطلاعات خارجی نیاز دارید. این حساب برای وریفای شدن نیاز به اطلاعات کارت های اعتباری مثل ویزا یا مستر کارت می باشد. در ایران دسترسی به این حساب ها امکان پذیر نمی باشد به همین دلیل برای تایید به کمک avvalmoney نیاز پیدا خواهید کرد.

بیشتر بدانید: آموزش دریافت درگاه پرداخت پرفکت مانی

حساب پرفکت مانی و وب مانی:

حساب پرفکت مانی و وب مانی مانند حساب بالا کیف پول هایی هستند که می توان از ان برای انتقال پول از ایران به سایر کشورها استفاده کرد. تنها تفاوتی که این حساب ها با دیگر حساب ها دارند این است که در ایران تحریم نیستند. شما می توانید با شارژ کردن حساب پرفکت مانی و وب مانی خود مبلغ مورد نظرتان را به دیگر کشورها انتقال دهید. شما می توانید برای نقد کردن دلار پرفکت مانی نیز به avvalmoney مراجعه کنید.

انتقال مال با ارزهای دیجیتال:

انتقال مال به ارزهای دیجیتال یکی از اسان ترین روش های انتقال در ایران می باشد. شما می توانید با خرید یا فروش ارزهای دیجیتال سود زیادی به دست آورید و همچنین با انتقال ریال در پنل اول مانی مقدار اتریوم، بیت کوین و… را خریداری کنید و ان را به حساب خارج از کشور انتقال دهید. با کمک روش هایی که توضیح دادیم می توانید درآمدتان را چند برابر کنید و آن را به ریال تبدیل کنید.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *