اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25950

خرید دلار پرفکت مانی از ما

25300

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

پرفکت مانی

برای کسب دارایی از ابزاری به نام سرمایه گذاری استفاده می شود اما تنها برای کسب دارایی استفاده نمی شود. در واقع سرمایه گذاری (سرمایه گذاری با پرفکت مانی) به معنی هوشمندانه تر کار کردن است نه سخت تر کار کردن.

سال هاست که انسان برای سرمایه گذاری کردن تلاش های زیادی کرده است و همانطور که می دانید برداشتن بخشی از پولی که به سختی به دست آورده اید و سرمایه گذاری آن برای نیازهای آینده، بهترین روش استفاده از پولی است که به دست آورده ایم.

برای سرمایه گذاری راه های زیادی وجود دارد که امروزه با توسعه فضای اینترنت، نیاز به نقل و انتقالات مالی سریع، گسترده تر شده است. برای پاسخ به این نوع نیازها شبکه های مالی زیادی به وجود آمده اند که این جابه جایی را آسان تر کرده اند. تا به امروز در کنار کارت های اعتباری، کیف پول های الکترونکی و ارزهای دیجیتال جایگاه مناسبی برایی خرید و فروش ها در بستر اینترنت فراهم شده است که روش های خوبی برای سرمایه گذاری هستند.

سیستم پرداخت پرفکت مانی که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است روشی است که می توانید برای سرمایه گذاری از آن استفاده کنید. در ادامه می توانید با پرفکت مانی و امنیت پرفکت مانی برای سرمایه گذاری بیشتر آشنا شوید.

پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک شرکت پرداخت بین المللی است که دارای مجوز رسمی انتشار پول الکترونیک می باشد و کاربران زیادی با استفاده از آن می توانند در بستری مطمئن تراکنش های مالی خود را به صورت آنلاین انجام دهند. در واقع می توان گفت که پرفکت مانی یک کیف پول الکترونیکی است که می توان در ان واحدهای ارز واقعی را به واحدهای ارز دیجیتال و یا برعکس تبدیل کرد.

به عبارتی می توان پرفکت مانی را نیز یک ارز دیجیتال نامید اما این ارز با ارز دیجیتال بیت کوین تفاوت اساسی دارد. پرفکت مانی یک شبکه پرداخت مالی آنلاین است که از آن برای انتقال وجه به سایر کشورها و پرداخت های ارزی در سایت های خارجی می توان استفاده کرد.

پرفکت مانی به عنوان یک ارز مجزا در میان دیگر ارزهای رسمی کشورهای توسعه یافته مانند دلار، پوند و یورو در نظر گرفته می شود. به همین دلیل می توان آن را با دیگر ارزها در یک رده جا داد زیرا در این انتقالات، پولی جابه جا نمی شود و ارز پرفکت مانی به صورت الکترونیکی منتقل می شود.

امنیت پرفکت مانی

امنیت یکی از مواردی است که در هر سیستمی باید به آن توجه کرد. برای سرمایه گذاری با پرفکت مانی در ابتدا باید از امنیت آن مطلع شد تا بتوان با خیال راحت به خرید و فروش و انتقال پول در شبکه پرداخت. البته بهتر است بدانید که امنیت بیشتر از هر چیزی به خود کاربر بستگی دارد.

در سیستم پرداخت آنلاین پرفکت مانی به کاربر این امکان داده می شود که از هر نوع تنظیمات امنیتی که می خواهد برای حساب خود استفاده کند. هر کاربر در ابتدای ورود به این شبکه باید قوانین سیستم پرفکت مانی را که شامل محافظت اجباری از حساب، احراز هویت و…. است را خوانده و با آن موافقت نماید.

ریسک پرفکت مانی

از انجایی که شرکت پرفکت مانی در کشور پاناما تاسیس شده است و پانامه جزو کشورهایی است که از نظر مالی و مبارزه با پولشویی قوانین سختگیرانه ای ندارد، یکی از مهم ترین نگرانی هایی است که در رابطه با این ارز یعنی پرفکت مانی وجود دارد، که همین مسئله امنیت ارز نگهداری شده در حساب های مختلف می باشد.

بر اساس بسیاری از اخبار منتشر شده این کمپانی از سرمایه کاربران خود برای سرمایه گذاری سایت های دیگر استفاده می کند که همین مسئله باعث نا امن شدن سرمایه کاربران می شود. مهم ترین دلیل عدم پذیرش پرفکت مانی در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز همین مسئله می باشد.

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

بیشتر بدانید: چگونه در پرفکت مانی احراز هویت کنیم

بیشتر بدانید: مسدود شدن حساب پرفکت مانی

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *