اول مانی
قیمت پرفکت مانی

همانطور که بارها نیز اشاره کرده ایم پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که می توان خرید های بین المللی خود را انجاد داد و به هر جایی از دنیا وجه خود را انتقال داد. استفاده از آن به عنوان یک عامل چیزی است که برای کشورهایی چون ایران بسیار مهم می باشد. معمولا کشورهایی مانند ایران زیرساخت خوبی برای مبادلات بین المللی خود ندارند و تنها تاجران بزرگ توانایی این چنین خرید و فروش هایی را دارند. سوالی که برای همه پیش می آید این است که آیا پرفکت مانی قانونی است؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را پیدا کنید.

پرفکت مانی در بسیاری از کشورهای دنیا نمایندگی دارد و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. سوالی که اینجا برای خیلی ها پیش می آید این است که چه چیزی باعث شده که مردم کشورهای دیگر نیز به این سیستم علاقه مند شوند؟ معمولا بسیاری از کشورهاف به خصوص کشورهای اروپایی و امریکایی مبادلات جهانی را به شکل بسیار ساده برای شهروندان خود فراهم کرده اند و خرید به واسطه پرفکت مانی برای این کشورها مانند ایران مطرح نیست و باید به دنبال دلیل دیگری باشیم که می تواند ما را به قانونی یا غیرقانونی بودن پرفکت مانی برساند.

پرفکت مانی

استفاده جهانی از پرفکت مانی

پرفکت مانی سیستمی است که می توان در جهان از آن برای نقل و انتقالات مالی استفاده کرد. در واقع پرفکت مانی یک واسطه مالی است که می توان از طریق آن و بدون نیاز به حساب های مالی سرمایه خود را جابه جا کرد. این اتفاق چند نکته مثبت دارد. نکته اول اینکه برای انتقال پول، درگیر پروتکل های مختلف بانک ها نخواهید شد و تنها با یک شرکت مالی سرو کار خواهید داشت.

نکته دوم اینکه در هر کشوری نگهداری و انتقال پول یک سری قوانین دارد و بانک ها بر اساس میزان دارایی شما گزارش هایی را به دولت ارائه می دهند که در این گزارش ها ممکن است مشکلات امنیتی و مالی عنوان شود. در کمترین حالت شما برای نگهداری و انتقال پول خود مجبور هستید که مالیات پرداخت کنید.

نکته دیگری که بسیار مهم است این است که پرفکت مانی زیر نظر هیچ نظامی فعالیت نمی کند و به همین دلیل تحت هیچ شرایطی اقدام به درگیری کاربران خود نمی کند. البته به این معنی نیست که پرفکت مانی بلاک چین می باشد و قابل ردگیری نیست بلکه به این معنی است که اطلاعات کابران در این سیستم محافظت شده است و در مواقع بسیار نادر اقدام به ارائه مدارک می کند.

شما می توانید با خرید پرفکت مانی و داشتن یک اکانت، دارایی تان را به ارز دیجیتال بیت کوین تبدیل کنید تمام این ویژگی ها موجب شده تا پرفکت مانی به یک سیستم انتقال و تبادل مالی محبوب تبدیل شودو اعتبار خوبی به دست آورد.

آیا پرفکت مانی قانونی است؟

اگر به تمام شرایط بالا نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که پرفکت مانی با هیچ معیاری سازگار نبوده و تا حدودی یک نظام خودمختار به حساب می آید. نه تنها در دنیای اقتصاد بلکه در تمام زمینه ها زمانی یک مفهوم قانونی به حساب می آید که به جایی وابستگی داشته باشد و تحت حمایت نهاد بزرگتری باشد. اما پرفکت مانی یک شرکت فراملیتی است که تحت حمایت هیچ دولت و یا شرکتی نمی باشد.

این موضوع باعث شده که جزو معدود شرکت های مالی باشد که از قانون تحریم مالی ایران پیروی نکرده است. بنابراین بر اساس تعاریف ما از قانونی بودن، می توان گفت که پرفکت مانی قانونی محسوب نمی‌شود اما داشتن حساب پرفکت مانی و انجام تبادلات آن به هیچ عنوان غیر قانونی نمی‌باشد.

شما می توانید به طور آزادانه و با استفاده از تبادلات ان خریدهای خود را انجام دهید. همچنین می‌توانید ارزهای مختلف را به واسطه اکانت پرفکت مانی به یکدیگر تبدیل کنید و به واسطه نمایندگی ها و صرافی های معتبر اعتبار خود را به ریال تبدیل کنید.

نمونه ای بارز از قانونی بودن پرفکت مانی این است که تقریبا هیچکس از جای دقیق آن اطلاعی ندارد اما ظاهرا این شرکت برای اولین بار در کشور پاناما به ثبت رسیده است. =در حالی که پاناما وجود این شرکت را در خاک خود تکذیب کرده است.

بهتر است بدانید که دامین استفاده شده توسط پرفکت مانی از کشور ایسلند می‌باشد و مسئولان این کشور نیز اعلام کرده‌اند آدرس و تلفن داده شده جعلی می‌باشد. تمام این موارد نشان می دهد که پرفکت مانی قصد ندارد به سراغ هیچ پروتکل قانونی برود و همین موضوع باعث شده است که پولشویی های مختلفی توسط این واسطه مالی انجام گیرد.بیشتر بدانید: مزایا و معایب پرفکت مانی

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

بیشتر بدانید: چگونه امنیت حساب پرفکت مانی را بالا ببریم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *