اول مانی
جک دورسی

جک دورسی، مدیرعامل شرکت اسکوئر و توییتر گفت که بیت کوین همه چیز را به سمت بهتر شدن سوق می دهد. علاوه بر آن مدیرعامل این شرکت متعهد شده که برای همیشه سعی دارد بیت کوین را به سمت بهتر شدن سوق دهد. در همین حال Square و شرکت آرک اینوست گزارشی را منتشر کرده است که در آن بیتکوین را عاملی کلیدی در آینده انرژی های تجدیدپذیر نامیده اند.

امریتا اهوژا مدیر ارشد مالی شرکت اسکوئر، قبل تر نیز اعلام کرده بود که استراتژی های این شرکت در رابطه با بزرگ ترین ارز دیجیتال دنیا تغییر نخواهد کرد. او همچنین گفته بود:

ما به این جامعه متعهد هستیم و از طریق راهکارهای انرژی پاک بیت کوین، برای آینده ای روشن تلاش می کنیم. همانطور که در فوریه نیز اعلام شد، اسکوئر به صورت مداوم به استراتژی های خود در مورد BTC ادامه خواهد داد.

ما به این جامعه متعهد هستیم و از طریق راهکارهای انرژی پاک بیت کوین، برای آینده ای روشن تلاش می کنیم. همانطور که در فوریه نیز اعلام شد، اسکوئر به صورت مداوم به استراتژی های خود در مورد BTC ادامه خواهد داد.

جک دورسی
بیت کوین به سمت بهتر شدن می رود

پس از آن جک دورسی در یک رشته توییت شرکت کرد که با این توییت آغاز شده بود: نه جک، نه ایلان و نه هیچ کس دیگری نمی تواند بیت کوین را تغییر دهد، بلکه بیت کوین، جک، ایلان و بقیه را تغییر می دهد. در توییت دیگری نیز در رابطه با سازمان های سرمایه گذاری پرسیده بود: این همان تهدیدی است که همه نگران آن هستیم؟ دورسی در پاسخ نوشت:

خص یا سازمانی نمی تواند آن را تغییر دهد و یا اینکه متوقف کند.

در هفته گذشته ایلان ماسک اعلام کرد که خدمات پرداخت به وسیله بیت کوین را به حالت تعلیق درآورده است. این شرکت در رابطه با مسائل زیست محیطی ابراز نگرانی کرد و اعلام کرد: ما در رابطه با گسترش استفاده بیش از اندازه از سوخت های فسیلی به ویژه زغال سنگ برای استخراج بیت کوین نگران هستیم. بعد از نظر ایلان ماسک قیمت این ارز دیجیتال به شدت کاهش یافت.

در ماه آپریل، شرکت اسکوئر و آرک اینوست مقاله ای را با عنوان بررسی بیت کوین به عنوان عامل کلیدی در آینده انرژی های تجدیدپذیر، منتشر کردند. که در این مقاله آمده است:

با استفاده از داده های واقعی در دنیا، ما نشان داده ایم که استخراج بیت کوین می تواند مشوقی باشد برای سرمایه گذاری در انرژی های خورشیدی، و انرژی های تجدیدناپذیر درصد بیشتری از قدرت شبکه را تولید می کنند بدون |آنکه در هزینه انرژی تاثیرگذار باشند.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: وارن بافت: از موفقیت بیت کوین متنفرم | قرار نبود اینگونه شود

بیشتر بدانید: جهش آلت کوین ها همزمان با ثبات قیمت بیت کوین

بیشتر بدانید: استخراج بیت کوین در شهرداری تهران

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *