اول مانی

گروه موسیقی Jamiropuai وارد دنیای متاورس سندباکس شد

یکی دیگر از گروه های موسیقی محبوب در حال پیوستن به دنیای مجازی متاورس The Sandbox است، شرکت تابعه Animoca Brands در روز چهارشنبه اعلام کرد که Jamiroquai، اکنون با این پروژه همکاری می کند. Jamiroquai گروهی است که تا به حال جوایز زیادی برنده شده و سبک هایی مانند فانک، اسید جاز، سول، دیسکو و R&B می نوازد و رهبری این گروه هم توسط جی کی (Jay Kay) انجام می شود.

Jamiroquai برای آهنگ های موفقی مثل Virtual Insanity و Canned Heat شناخته شده است؛ Virtual Insanity به عنوان بهترین ویدیوی سال MTV در سال ۱۹۹۷ انتخاب شد؛ این آهنگ موفق همچنین جایزه Grammy را در سال بعد برای Jamiroquai به ارمغان آورد؛ Sandbox و Jamiroquai این همکاری را در ۱۸ می ۲۰۲۲ (۲۸ اردیبهشت) با محصولات Jamiroquai x Sandbox جشن گرفتند.

دنیای متاورس
گروه موسیقی Jamiropuai وارد دنیای متاورس سندباکس شد
این کالا یک تیشرت و جا کلیدی نسخه محدود خواهد بود و اقلام منحصرا در store.jamiroquai.com در دسترس خواهند بود؛ شرکت متاورس (Metaverse) مبتنی بر بلاک چین روز چهارشنبه گفت:

همکاری استراتژیک با همکاری Bravado، قسمت مدیریت برند پیشرو در صنعت گروه موسیقی یونیورسال ایجاد شد.

این اطلاعیه می افزاید:

گروه افسانه‌ای جاز_فانک علاقه به دنیای مجازی را به سرزمین مجازی خود در سندباکس خواهد آورد.

سندباکس از زمان شروع پروژه با تعداد زیادی از نوازندگان، هنرمندان، افراد مشهور و برندهای معروف همکاری داشته است؛ در حال حاضر، سندباکس بیشتر از ۲۰۰ شریک دارد از جمله Smurfs، Care Bears، Atari، Ubisoft، The Rabbids، BLOND:ISH، Deadmau5، Gucci Vault، The Walking Dead، Snoop Dogg و Adidas. Jamiroquai می باشند.

Jamiroquai همیشه آینده‌نگر و فوق‌العاده اجتماعی بوده است؛ ایجاد سرزمینی که در آن همه می توانند با کمی فانک، آزادی و مد در سندباکس گرد هم آیند، مکانی مشترک برای ارتباط دیجیتالی با طرفداران و دوستداران موسیقی ما فراهم می کند.

جامیروکوایی گفت:

ما مشتاقانه منتظریم تا به زودی چیزهای بیشتری به شما بگوییم، اما اکنون می توان گفت که همکاری ها قطعا شکل خواهند گرفت.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ورود سرویس پخش موسیقی اسپاتیفای به عرصه متاورس

بیشتر بدانید: ساخت متاورس مریخی با همکاری ناسا و Epic Games

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *