اول مانی

JP Morgan برای کیف پول ارز دیجیتال نشان تجاری ثبت کرد

مایکل کوندودیس، وکیل ثبت اختراع و نشان تجاری، روز ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان ماه) در توییتی اعلام کرد که شرکت جی پی مورگان اند چیس (JP Morgan & Chase)، بزرگ ترین بانک ایالات متحده، حق امتیاز یک کیف پول ارز دیجیتال را با هدف سرمایه گذاری در وب ۳.۰ ثبت کرده است.

به گفته این وکیل، اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده درخواست جی پی مورگان را در ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان ماه) تایید کرده است.

نشان تجاری “جی پی مورگان والت” خدماتی مثل انتقال و مبادله ارزهای دیجیتال، پردازش تراکنش ارزهای دیجیتال، حساب های جاری مجازی و خدمات مالی را ارائه خواهد داد.

علیرغم موضع بحث برانگیز مدیر عامل آن علیه بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتال، این بانک همچنان به شرط بندی روی محصولات مرتبط با رمزارز برای ساده کردن تراکنش های خود ادامه می دهد؛ در اوایل نوامبر، آنها با تکمیل اولین تراکنش فرامرزی خود با استفاده از Polygon، یک راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ برای شبکه اتریوم، یک “گام بزرگ” برداشتند.

در اواخر اکتبر ۲۰۲۰، این بانک راه اندازی استیبل کوین JPM Coin خود را اعلام کرد، اولین ارز دیجیتالی که توسط یک بانک ایالات متحده برای ارسال پرداخت های فرامرزی مورد حمایت قرار می گیرد و موقعیت خود را به نفع نوآوری کریپتو نشان می دهد؛ در همان تاریخ، Onyx، نخستین پلتفرم بلاک چین تحت رهبری بانک در جهان را برای توسعه محصولات، پلتفرم ها و بازارهای نوآورانه راه اندازی کردند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: اتصال پرداخت بلاک چین ویزا و جی پی مورگان به یکدیگر

بیشتر بدانید: اتصال پرداخت بلاک چین ویزا و جی پی مورگان به یکدیگر

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *