اول مانی

راه اندازی اتاق فکر ارزهای دیجیتال در کوین بیس

صرافی ارز دیجیتال کوین بیس (Coinbase)، در تلاش برای کمک به شکل دادن به مکالمه جهانی درباره سیاست های دارایی های دیجیتال، یک (اتاق فکر کریپتو) ایجاد کرده است.

موسسه تازه تاسیس کوین بیس هم تحقیقاتی را درباره رمزارز و وب ۳ منتشر خواهد کرد.

Coinbase در سمت مدیر سیاست گذاری، هرمین وانگ (Hermine Wong) را انتخاب کرده است؛ او قبلا در قسمت تحلیل اقتصادی و ریسک در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و قبل از آن در وزارت امور خارجه کار می کرد.

هیئت مشورتی موسسه Coinbase مرتبط هم تشکیل شده است و از دانشگاه های حقوق و امور مالی از دانشگاه های برتر مثل هاروارد، MIT، دوک و جان هاپکینز همراه با مشارکت دانشگاهی با دانشگاه میشیگان تشکیل شده است.

دانشگاه میشیگان نظرسنجی هایی را برای اداره سرشماری ایالات متحده و وزارت دفاع انجام داده است و با Coinbase در یک نظرسنجی سالانه مبتنی بر ایالات متحده همکاری خواهد کرد که پذیرش ارزهای دیجیتال و تمایل به دارایی های دیجیتال را بررسی می کند.

این موسسه اولین مورد از سری “Coinbase Primers” که گزارش هایی که مسائل کلیدی را در رمزارز توضیح می دهد را منتشر کرد.

تشکیل این موسسه نمونه دیگری از کوین بیس را نشان می دهد که هدف آن تاثیرگذاری بر مکالمات پیرامون ارزهای دیجیتال است؛ همچنین در ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰)، یک “پرتال بررسی حقایق” را با همکاری مدیرعامل شرکت، برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، راه اندازی کرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رونمایی کوین بیس از کیف پول و مرورگر Dapp و DeFi

بیشتر بدانید: هشدار مسدود شدن حساب های برخی کاربران روسی در کوین بیس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *