اول مانی

راه اندازی کایبرسواپ دکس در شبکه لایه دو آربیتروم

تجمیع کننده صرافی غیرمتمرکز (DEX)، کایبر سواپ، روی راه حل مقیاس پذیری لایه دو اتریوم شبکه دو اربیتروم راه‌اندازی شده است.

این حرکت، کایبر سواپ (Kyberswap) را به همراه اتریوم (ETH)، Fantom (FTM)، Polygon (MATIC)، زنجیره هوشمند بایننس (BNB)، آوالانچ (AVAX) و کرونوس (CRONOS) در هفتمین شبکه یا راه‌حل مقیاس بندی خود قرار می دهد.

KyberSwap به SwaprEth، Balancer Labs، Curve Finance و سوشی سواپ به عنوان DEX های موجود در آربیتروم می پیوندد.

اتریوم
راه اندازی کایبرسواپ دکس در شبکه لایه دو آربیتروم

تیم KyberSwap به ازدحام شبکه اتریوم و هزینه تراکنش های درون زنجیره‌ای به عنوان مشکلاتی اشاره می کند که می توان آن ها را (از طریق مقیاس گذاری لایه ۲ و سایر تلاش ها) حل کرد.

براساس گفته Etherscan، ردیاب شبکه اتریوم، میانگین هزینه تراکنش در اتریوم (ETH) اکنون بسیار پایین است و ۲۸ گیگاوی (۱.۴۸ دلار) است، اما کارمزدها می تواند در دوره های شلوغی به بیشتر از ۱۰۰ دلار افزایش یابد، در مقایسه، هزینه های گاز در Arbitrum با توجه به هزینه های لایه دوم جمع آوری کننده داده های لایه دوم از ۰.۵۰ تا ۰.۶۹ دلار متغیر است.

DappRader، جمع‌آورنده داده برنامه غیرمتمرکز (dApp) در مقایسه با بقیه DEXها، KyberSwap را رتبه ۷۶ می کند. از ۱۴ اسفند ماه تا به حال از افزایش فوق‌العاده‌ای در فعالیت برخوردار بوده است زیرا تعداد کل کاربران با ۳۵۰ درصد افزایش به ۱۹۸۷۰ نفر و حجم تراکنش روزانه ۳۱ درصد افزایش یافته و به نزدیک ۶۱۰۰۰۰ دلار رسیده است.

علاوه بر کاربران روزانه و حجم معاملات، ادغام جدید امکان دارد به کل ارزش قفل شده (TVL) در Arbitrum کمک کرده باشد تا به رکورد پنج روزه پایان دهد، براساس ردیاب اکوسیستم L2Beat، ارزش قفل شده فعلی در آربیتروم ۳ میلیارد دلار است. آربیتروم با اختلاف مشخصی با dYdX با ۹۶۵ میلیون دلار در TVL، پیشروترین شبکه L2 یا همان لایه دوم است.

Arbitrum تنها L2 بود که در هفته قبل شاهد رشد خالص کاربران براساس آدرس های جدید بود که از نرخ رشد BNB، رونین و سایر راه‌حل های L2 به خوبی تثبیت شده بود. در اوایل اسفند، ۴۶۲۰۰ آدرس منحصر به فرد در Arbitrum وجود داشت که ۱۲.۷ درصد نسبت به هفته قبل افزایش داشت.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: طی هفت روز گذشته ۳۲۷.۰۰۰ اتریوم از صرافی ها خارج شده

بیشتر بدانید: جان بولینگر نسبت به بیت کوین و اتریوم دیدگاه صعودی دارد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *