اول مانی

راه‌اندازی فروشگاه NFT با همکاری یاهوو و کیف پولBlocto

پورتو، شرکت بلاک چین که کیف پول Blocto را ایجاده کرده است، همکاری خود را با یاهو تایوان برای راه اندازی فروشگاه NFT اعلام کرده است.

راه‌اندازی رسمی برای اواخر ماه مارس (اوایل فروردین ۱۴۰۱) برنامه ریزی شده است؛ فروشگاه NFT یاهو تایوان با مجموعه “A-Hoo”، که نشان رسمی یاهو تایوان می باشد، ورود خود را به دنیای NFT نشان خواهد داد.

مدیر عامل پورتو، هسوان لی (Hsuan Lee)، اظهار داشت که بلاکتو تجربه بسیاری در زمینه همکاری بلاک چین دارد و با شرکت های بزرگی مثل Vault توسط CNN، MotoGP Ignition و Yahoo Taiwan همکاری کرده است.

هسوان لی گفت:

با تخصص ما در فناوری بلاک چین، بلاکتو در حال ایجاد این پلتفرم با یاهو تایوان است تا هرکسی بتواند NFT هایی مثل “A-Hoo” را به راحتی خرید و جمع‌آوری کند.

فروشگاه NFT یاهو تایوان با اولین مجموعه NFT خود با نشان رسمی خود، A-Hoo که تصویر آن به صورت گسترده در محصولات مارک یاهو تایوان نمایش داده می شود، شروع به کار خواهد کرد. مجموعه A-Hoo همچنین برای تجارت در بازار NFT Blocto، BloctoBay، در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، یاهو تایوان برنامه هایی برای ایجاد مشارکت با برندهای محلی و سازمان های غیرانتفاعی برای انتشار مشترک مجموعه های NFT دارد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: اضافه شدن NFT ها به اینستاگرام به زودی

بیشتر بدانید: راه اندازی موزه NFT اوکراین برای به تصویر کشیدن تهاجم روسیه

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *