اول مانی

راه اندازی بازی و برنامه اجتماعی مبتنی بر لایه ۲ توسط Arbitrum

تیم بلاک چین Arbitrum، راه حل مقیاس پذیری اتریوم، در ۹ آگوست (۱۸ مرداد) اعلام کرد: زنجیره لایه Arbitrum Nova 2 خود را که مبتنی بر بازی و برنامه های اجتماعی می باشد، برای عموم انتشار داده است؛ این زنجیره قبلا برای اکوسیستم های Community Point Reddit استفاده شده است.

آربیتروم نوا یک زنجیره جدید است که در مرحله اول برای بازی و برنامه های اجتماعی در نظر گرفته شده است و نخستین بار در ابتدای سال جاری معرفی شد؛ همچنین نخستین زنجیره ای است که با استفاده از فناوری Arbitrum’S AnyTrust ساخته شده است.

این زنجیره برای پروژه هایی با حجم تراکنش های بالا در نظر گرفته شده است که در پی راه حل های کم هزینه و با امنیت بالا هستند.

آربیتروم گفته است که به بیشتر از ۱۰۰ تیم گسترش اجازه دسترسی داده است؛ همچنین از کمیته دسترسی به داده ها و اعضای اولیه که حاوی ConsenSys ،FTX ،Google Cloud ،Offchain Labs ،P2P ،Quicknode و Reddit هستند، استفاده می کند.

از جمله موفقیت هایی که این زنجیره می تواند روی آن حساب باز کند، استقرار سیستم امتیازات اجتماعی ردیت در نوا است؛ اکنون، دو جامعه به عنوان قسمتی از این استقرار وجود دارد، با این حال این تعداد می تواند به درستی افزایش یابد؛ اکنون بیشتر تمرکزها بر تشویق گسترش، ایجاد اکوسیستم و سپس پایگاه کاربران است.

نوا از آربیتروم وان متفاوت است؛ زیرا کمیته در دسترس بودن داده ابتدا داده های تراکنش را دریافت می کند و تنها در صورت تایید کمیته، داده ها به صورت زنجیره ای ادامه می یابند؛ این فرض را ایجاد می کند که حداقل دو عضو کمیته باید تایید کنند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: استفاده دولت نروژ از آربیتروم اتریوم

بیشتر بدانید: راه‌اندازی پروتکل حریم خصوصی اتریوم، در آربیتروم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *