اول مانی
ایجاد حساب پی پال

حساب پی پال یک درگاه برای پرداخت انلاین و انتقال پول می باشد. اکانت پی پال (PayPal) بر اساس یک ایمیل ایجاد شده و تایید می شود. انواع تراکنش هایی که با اکانت PayPal می توان انجام داد:

 1. ریفاند مبل یک تراکنش
 2. ارسال و دریافت پول به دیگر حساب های پی پال
 3. خرید PayPal از تمام وب سایت هایی که به درگاه پی پال متصل هستند
 4. انتقال پول از حساب های بانکی و انواع کارت ها به اکانت پی پال و بالعکس

تاریخچه پی پال PayPal

پی پال در سال ۱۹۹۸ با هدف ایجاد یک واحد پولی بین المللی تاسیس و در ابتدای کار به دلیل تازگی و بی اطلاعی مردم در رابطه با این قضیه مورد استفاده هکرها و افرادی که نیاز به پول شویی داشتند قرار گرفت تا حدی که در بسیاری از نقاط آمریکا استفاده از پی پال ممنوع اعلام شد.

در سال ۲۰۰۲ شرکت ای بی ebay متوجه چنین سرویسی روی فضای انلاین شد و از آن در سایت خود استفاده کرد و موجب شد در دو استفاده از پی پال رشد ۵ برابر ی داشته باشد.

بعد از ان در سال ۲۰۰۲ پی پال وارد بورس شد و ebay بیشتر سهام آن را خریداری کرد و آن را روی سایت خود استفاده کرد به نحوی که برای خرید یک محصول روی اینترنت از مرحله سفارش تا مرحله پردذاخت هزینه، تحت کنترل سایت ebay انجام می شد و در صورت عدم رضایت از خرید، ریفاند کردن وجه به راحتی روی حساب پی پال انجام می داد. بدین ترتیب پی پال روز به روز محبوبیتش نزد کاربران افزایش یافت و در حال حاضر حدود ۲۰۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد که نقل و انتقالات ارزی خود را از طریق پی پال انجام می دهند.

حساب پی پال
ایجاد حساب در پی پال

انواع حساب در پی پال

 1.  Personal
 2.  Premier
 3.  Business
 4.  Student

اگر شما قصد دارید کالایی بخرید یا به فروش برسانید، ایجاد حساب Personal یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. اما اگر قصد خرید و فروش تعداد زیادی کالا را در قالب تجارت دارید، می توانید نسبت به ساخت حساب Premier یا Business اقدام کنید. حساب Student در واقع مختص دانشجویان می باشد و به منظور دریافت پرداخت های مالی خانواده. این نکته را در نظر داشته باشید که می توانید بر اساس نوع نیاز هر زمان که لازم بود، حساب خود را ارتقاء و یا تغییر دهید.

اکانت پی پال چیست؟

در جمله ای کوتاه و کاربردیف اکانت پی پال حساب مالی آنلاینی می باشد که تسهیلات ارسال و دریافت پول را برای شما فراهم می کند. پی پال یکی از درگاه های معتبر بانکی را برای انجام خریدهای انلاین برای وب سایت های خارجی نیز دارد که با توجه به اکانت پی پال ررایگان خود می توانید انجام دهید. با این وجود بسیاری از سایت ها برای مشتریان خود تنها گزینه پرداخت با پی پال را در نظر گرفته اند که به هر حال مجبور به استفاده از این سرویس می باشید.

راهنمای ایجاد حساب پی پال

برای ایجاد حساب پی پال هر شخص باید یک کارت بانکی قابل وریفای و یک ایمیل معتبر که به آن دسترسی داشته باشد را در اختیار داشته باشد. برای این کار حتما باید آی پی شما خارج از ایران باشد و و ترجیحا بهتر است که یک آی پی ثابت باشد.

شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری در سایت پی پال، مانند دیگر وب سایت ها، با وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، آدرس محل زندگی یا شرکت، شماره تماس، کشور محل زندگی، بیلینگ آدرس و …. حساب کاربری خود را به سادگی ثبت کنید.

حساب پی پال
ایجاد حساب پی پال

بعد از آن لازم است با استفاده از اطلاعات یک حساب بانکی خارجی یا یک کارت نقدی یا اعتباری بین المللی نسبت به وریفای کردن حساب کاربری خود اقدام کنید. برخی از افراد مخعتقدند که وریفای کردن اکانت پی پال از آمریکا، با ارزش تر و مطمئن تر از دیگر کشورها می باشد.

به صورت خلاصه داشتن آی پی ثابت آمریکا با استفاده از VPS یا همن سرور اختصاصی مجازی، دسترسی به آدرس پستی معتبر با امکان تهیه قبض و وریفیکیشن مکانی، بهترین و یا کم ریسک ترین حالت باشد. بعد از ایجاد حساب کاربری و تایید ایمیل فعال سازی، حساب کاربری پی پال فعال می شود و می توانید با استفاده از شناسه و رمزعبور پی پال وارد حساب کاربری تان شوید و از امکانات آن استفاده کنید.

ایجاد حساب پی پال

برای ایجاد حساب پی پال باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. یک ایمیل معتبر با نام خودتان ایجاد کنید که قابلیت دسترسی به آن را داشته باشید.
 2. اگر در ایران زندگی می کنید باید یک شماره مجازی متناسب با کشوری که می خواهید اکانت پی پال ایجاد کنید، داشته باشید.
 3. یک آدرس یا محدوده آدرس آمریکا یا هر کشوری که نیاز دارید را انتخاب کنید و آن را نگه دارید زیرا برای معرفی کارت و یا ثبت نام در جاهای مختلف همیشه از همان فیک آدرس استفاده کنید.
 4. یک نرم افزار تغییر IP که دقیقا IP کشوری که می خواهید در آن پی پال ایجاد کنید، داشته باشید. (لازم به ذکر است که در این مورد بهترین گزینه ای که می توانید انتخاب کنید و همیشه از همان آی پی/ایالت و شهر موردنظرتان متصل شوید (علت حساسیت بالای پی پال به این موضوع می باشد).).


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آموزش ایجاد حساب در اول مانی

بیشتر بدانید: آموزش وریفای کردن حساب پرفکت مانی

بیشتر بدانید: آیا از امنیت حساب پرفکت مانی مطمئن هستید؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *