اول مانی

بازدهی بهتر شرکت کریپتو دیتا نسبت به بیت کوین

به گفته شرکت اطلاعات ارزهای دیجیتال CryptoCompare، محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر بیت کوین (BTC) با رقابت شدید محصولات مبتنی بر آلت کوین روبرو هستند.

این شرکت اطلاعات رمزارزی در گزارش جدیدی می‌گوید که محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر لایت کوین (LTC) و بلاک چین قرارداد هوشمند سولانا (SOL) بازدهی بهتری نسبت به محصولات مبتنی بر BTC در دوره ۳۰ روزه منتهی به ۲۸ آبان داشته‌اند.

محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر بیت‌کوین نسبت به محصولات مبتنی بر سولانا و لایت‌کوین که توسط ASOL 21Shares و Grayscale’s LTCN رهبری می‌شود، عملکرد بهتری داشتند که به ترتیب ۲۲.۰% و ۱۴.۹% بازدهی داشتند.

CryptoCompare می‌گوید که محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر بیت‌کوین در همان دوره ضرر ثبت کرده اند در صورتی که محصولات مبتنی بر اتریوم و سولانا سود ثبت کرده اند.

محصولات مبتنی بر بیت کوین طی ۳۰ روز گذشته ضررهایی را تجربه کردند، از ۶% تا ۱۳% در صورتی که محصولات اتر شاعد افزایشی بین ۰.۵% تا ۷% برای محصولات ETH بودند.

این گزارش همچنین تاکید می‌کند که سطح دارایی های تحت مدیریت (AUM) برای بیت‌کوین کاهش قابل توجهی را بر طبق ماه به ماه داشته است در صورتی که AUM برای بقیه دارایی های رمزارزی افزایش یافته است.

بیت کوین AUM در ماه آبان، ۹.۵ درصد کاهش یافت و به ۴۸.۷ میلیارد دلار رسید که بزرگترین عقب نشینی ماهانه آن از ماه تیر است. در عین حال، اتریوم و بقیه محصولات ارزهای دیجیتال به ترتیب با ۵.۴ درصد افزایش به ۱۶.۶ میلیارد دلار و ۱۰.۴ درصد به ۲.۶ میلیارد دلار رسیدند.

این کاهش سهم بازار بیت کوین را به عنوان درصدی از کل دارایی های رمزارزی تحت مدیریت ماهانه از ۷۳.۷ درصد به ۷۰.۶ درصد در ماه آبان کاهش می دهد.


بیشتر بدانید: بحران قدرت استخراج بیت کوین در قزاقستان

بیشتر بدانید: السالوادور در جمعه سیاه بیت کوین خرید

بیشتر بدانید: نهنگ بیت کوین بیشتر‌ از ۶۰۰ هزار دلار BTC جا به جا می کند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *