اول مانی
خرید سریع پرفکت مانی

اگر می خواهید یک ووچر پرفکت مانی ایجاد کنید باید قبل از هر کاری در سایت پرفکت مانی یک حساب ایجاد کنید. ایجاد ووچر پرفکت مانی بدون وارد کردن نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و …. دیگر اطلاعات شخصی امکان پذیر نیست. بنابراین اگر هنوز افتتاح حساب نکرده اید و در فکر ایجاد حساب هستید، می توانید بلافاصله در سایت ثبت نام کنید و اگر مایل هستید بدون دردسر یک ووچر ایجاد کنید، با سایت اول مانی همراه باشید.

اگر بخواهیم به صورت مختصر توضیح دهیم بعد از اینکه حساب شما ایجاد شد، باید به بخش برداشت در قسمت داشبورد بروید که با انتخاب این قسمت، دکمه ای با عنوان ایجاد ووچر ظاهر خواهد شد. ووچر می تواند برای واریز یا برداشت پول ایجاد شود. رو یکی از گزینه های موردنظر کلیک کنید و بعد از تعیین مقدار پول، روی دکمه قبت کلیک کنید.

اگر مراحل ایجاد حساب پرفکت مانی را انجام داده اید پس شما دارای یک حساب پرف۵کت مانی هستید که متعلق به خود شما می باشد و برای ایجاد ووچر باید وارد اکانت کاربری خود شوید و از قسمت بالای صفحه روی گزینه Withdraw رفته و مطابق با شکل زیر بر روی گزینه e-Voucher کلیک کنید.

ساخت ووچر
ایجاد ووچر پرفکت مانی

و در صفحه جدید بر روی گزینه Purchase a new e-Voucher کلیک کنید.

ساخت ووچر پرفکت مانی
ساخت ووچر پرفکت مانی

در صفحه باز شده مانند عکس زیر می توانید عمل کنید و کیف۵ پولی را برای ایجاد کد ووچر پرفکت مانی انتخاب کنید. ما کیف پول دلاری را انتخاب می کنیم . در باکس بعدی مقداری را که مد نظر دارید ووچر ایجاد کنید را وارد می کنید و سپس روی گزینه Preview Purchase کلیک می کنید.

ووچر پرفکت مانی

بعد از این مرحله، همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید مقدار ووچر شما و همچنین کارمزد مدنظر را به شما نمایش می دهد و اگر در اکانت تان پرفکت مانی مدنظرتان موجود باشد با انتخاب گزینه Purchase e-voucher می توانید ووچر تان را دریافت کنید.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

بیشتر بدانید: چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان به دست آوریم؟

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *