اول مانی

افزودن امکان سهام گذاری اتریوم توسط کیف پول متامسک

متامسک، پرطرفدارترین کیف پول اتریومی (ETH) میان کاربران، جدیدا با همکاری با لیدو فایننس و راکت پروتکل، امکان سهام گذاری اتریوم را به برنامه غیرمتمرکز خود افزوده است.

این ویژگی جدید از آدرس (portfolio.metamask.io/stake) در دسترس کاربران خواهد بود.

شایان ذکر است متامسک خود ارائه دهنده خدمات سهام گذاری اتریوم نیست و صرفا با افزودن این ویژگی جدید کاربران کیف پول خود را بصورتی ساده به پلتفرم های لیدو و راکت پروتکل وصل می کند.

مدیر ارشد محصول متامسک، عبداد میان، به The Block گفت:

توجه به این مهم است که MetaMask Staking خدمات سهامداری را ارائه نمی دهد؛ آن‌ها به سادگی کاربران را به Lido و RocketPool متصل می‌کنند تا ETH خود را به اشتراک بگذارند و توکن‌های شرط‌بندی مایع را مستقیما از ارائه‌دهنده سهام دریافت کنند.

ویژگی جدید staking به موقع برای آپدیت مورد انتظار اتریوم در شانگهای اعلام شده است؛ این ارتقاء شامل پیشنهاد بهبود اتریوم،EIP 4895 است که برداشت‌های اتریوم مبتنی بر زنجیره Beacon را فعال می‌کند.

در وب‌سایت اتریوم آمده است:

این EIP راهی را برای برداشت‌های اعتبارسنجی انجام‌شده در زنجیره بیکن برای ورود به EVM (ماشین مجازی اتریوم) فراهم می‌کند؛ معماری به جای “کشش” مبتنی بر “فشار” است، که در آن برداشت‌ها به محض حذف شدن از لایه توافق، در لایه اجرا پردازش می‌شوند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: فراهم امکان خرید اتریوم از طریق PayPal توسط متامسک

بیشتر بدانید: در بروزرسانی متامسک تغییری در داده کاربران ایجاد نشده است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *