اول مانی

همکاری میامی با چندین شرکت جهت اجرای ابتکاری بر NFT

شهردار میامی، فرانسیس سوارز (Francis Suarez)، با Mastercard ،Time و همچنین Salesforce همکاری می کند که یک طرح ابتکاری نوین در زمینه توکن های غیرقابل تعویض NFT را اجرا نمایند.

وی امروز اعلام نمود که میامی قصد دارد که NFT 5000 طراحی شده به وسیله ۵۶ هنرمند محلی را به نمایندگی از منطقه ۵۶ مایل مربعی شهر ارائه دهند. اشخاصی که این توکن ها را در اختیار دارند، به برنامه Mastercard Priceless Miami، ارائه تجربه ها، تورهای خصوصی و همچنین فعالیت های درون شهر دسترسی خواهند داشت. همچنین باید گفت که میامی در نظر دارد که پروژه مذکور را در ماه دسامبر سال کنونی بر روی بلاک چین اتریوم بعد از انتقال زنجیره به سوی اثبات سهام راه اندازی کند.

زمان برای برنامه ها مانند یک استراتژیست عمل می کند، به این دلیل که خود شرکت نیز گام های جدید در فضای ان اف تی برداشته است. براساس گفته های رئیس تایم، کیت گروسمن، پروژه مذکور نشان دهنده سرمایه گذاری نوینی برای شرکت تایم است که در نظر دارد برند ها و سازمان های دیگر را به Web3 وارد کند.

همچنین شرکت نرم افزاری Salesforce از راه محصول جدید خود، NFT Cloud که هم اکنون در مرحله آزمایشی بسته است، ضرب و فروش ان اف تی ها را انجام می دهد.

شهردار میامی در پی آن بوده که این شهر را به یک رهبر در حوزه رمزنگاری تبدیل نماید و راه های متفاوتی برای جای دادن این فناوری در برنامه ریزی شهر، از پیشنهاد تخصیص بعضی از ذخیره های خزانه داری شهر به رمزارز بیت کوین گرفته تا ترویج پروتکل CityCoins، برسی نموده است.

از هنگامی که به این فناوری علاقه مند شده تاکنون، شروع زمستان کریپتو بر بعضی از شرکت ها غلبه نموده و سبب افت شدید قیمت رمزارزهای متفاوت شده. با وجود اینکه شهردار میامی در اطلاعیه خود درباره تغییر شرایط بازار اظهار نظر ننمود، تأکید کرده که در نظر دارد قسمتی از تغییر Web3 باشد.

وی در اطلاعیه ای افزود که :

میامی پیشرو انقلاب Web3 بوده و ما توسط این فناوری نوین برای حمایت از کسب و کارهای موجود خود و همچنین جذب کسب و کارهای تازه، بالا رفتن سرمایه و همچنین ارائه تجربه ها برای شهروندان خود و همچنین اشخاصی که از میامی بازدید می کنند ادامه می دهیم.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: راه اندازی اولین ای تی اف NFT تحت تتر صرافی کوکوین

بیشتر بدانید: کاهش ۱۲۰ میلیون دلاری فروش NFT های شبکه رونین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *