اول مانی

مدیرعامل جدید مایکرواستراتژی از تصمیم سیلور درباره بیت کوین

مدیرعامل جدید شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، فونگ لی Phong Le، از تصمیم مایکل سیلور برای نگهداری بیت کوین در ترازنامه شرکت حمایت کرده است.

فونگ لی روز سه شنبه در کنفرانسی که با حمایت بانک سرمایه گذاری Canaccord Genuity برگزار شد، گفت که قبل از خرید نخستین بیت کوین در آگوست ۲۰۲۰ (مرداد ماه ۱۳۹۹)، مایکرواستراتژی خرید اوراق بهادار دولتی، اوراق قرضه شرکتی، طلا، املاک و مستغلات، کالاها و حتی آثار هنری را در نظر گرفته بود.

لی گفت، با این حال، دارایی های دیجیتال همچنان هم در گفتگوهای مدیریتی شرکت وجود دارد؛ او با توضیح اینکه چرا بیت کوین انتخاب شد، گفت:

ما در هسته مدیریت خود ابتکار عمل داریم، به عبارتی ما مبتکر هستیم.

لی به مخاطبان یادآور شد که در سپتامبر ۲۰۲۰ (شهریور ماه ۱۳۹۹)، مایکرواستراتژی یک حراج هلندی برگزار کرد و به سرمایه گذارانی که علاقه ای به استراتژی بیت کوین نداشتند، راهی برای خروج از طریق پرداخت ۱۵% حق بیمه به قیمت سهام در آن زمان ارائه دادو

لی گفت تنها ۶۰ میلیون دلار سهام مناقصه شد که بسیار کمتر از ۲۵۰ میلیون دلاری بود که شرکت انتظار داشت.

لی گفت که استراتژی بیت کوین موجب افزایش سهام و حجم معاملات شده است و به مایکرواستراتژی کمک کرده تا از وضعیت یک شرکت نرم افزاری رکورد زده عبور کند.

این شرکت در حال حاضر نزدیک ۱۲۹۰۰۰ بیت کوین (BTC) یا نزدیک به ارزش ۳ میلیارد دلار با قیمت فعلی ۲۳۰۰۰ دلار در اختیار دارد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: سهام مایکرواستراتژی پس از خروج مایکل سیلور رشد کرد

بیشتر بدانید: مایکل سیلور از مدیرعاملی شرکت مایکرواستراتژی کناره گرفت

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *