اول مانی

صرافی های بیشتری مثل FTX ورشکسته می شوند

شرکت مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال ویو فایننشال (Wave Financial) که بیشتر از یک میلیارد دلار دارایی در اختیار دارد، نسبت به احتمال ورشکستگی صرافی های ارزهای دیجیتال بیشتر هشدار داده است.

دیوید سیمر، مدیرعامل ویو فایننشال، در جلسه پایان سال این شرکت گفت:

انتظار داریم که چندی از دیگر صرافی های ارزهای دیجیتال هم ورشکسته شوند؛ بعضی از آنها جزء صرافی برتر هستند که احتمالا از نظر عملکردی در حالت ورشکستگی قرار دارند.

سیمر گفت، رویکرد ریسک اول Wave Financial به این شرکت کمک کرده است تا ترازنامه قوی در بازار نزولی ارزهای دیجیتال حفظ کند، که اکنون از آن برای برداشت دارایی های آسیب دیده استفاده می کند.

مدیر دارایی یکی از چندین مناقصه دهنده دارایی های صرافی ارز دیجیتال Voyager Digital بود که در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد؛ Wave همچنین اخیرا اعلام کرده است که قصد دارد شرکت سرمایه گذاری Criptonite Asset Management مستقر در سوئیس را خریداری کند.

این بدان معناست که بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، در لیست خطر سیمر قرار ندارد؛ گمانه‌زنی‌هایی درباره سلامت صرافی توسط برخی از فعالان بازار وجود دارد و هفته گذشته برداشت‌های قابل توجهی را تجربه کرد؛ رویترز روز دوشنبه تحقیقی را منتشر کرد که به عدم شفافیت در امور مالی بایننس اشاره کرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: وضعیت مالی بایننس نسبت به FTX ابهامات بیشتری دارد

بیشتر بدانید: SEC نسبت به اتفاقات FTX کوتاهی کرده است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *