اول مانی

در ۳ ماه گذشته بیشتر از ۷۵۰ هزار MATIC سوزانده شده

جدیدترین توییت Stader Polygon حاکی از آن است که طی سه ماه گذشته بیشتر از ۷۵۰۰۰۰ واحد از رمزارز MATIC سوزانده شده است؛ براساس اعلام وبسایت Polygonburn، این رقم در مجموع به ۱۶۴۲۸۳۱ واحد MATIC با ارزشی بالغ بر ۱.۶ میلیون دلار می رسد.

پس از راه‌اندازی ارتقای EIP-1559 در شبکه پالیگان در ماه ژانویه (دی ۱۴۰۰)، قابلیت توکن سوزی MATIC رسما در این پلتفرم فعال شد؛ با این کار، توکن ها سوزانده و از کل موجودی در گردش کاسته می شوند.

کارمزد پایه روی قرارداد توکن سوزی پالیگان (Polygon) قفل می شود و هر بار که کاربر هزینه‌ای را برای انجام یک تراکنش پرداخت می کند، هزینه دارای اولویت به اعتبارسنج پرداخت می شود؛ هنگامی که MATIC در قرارداد توکن سوزی انباشت شد، کاربران می توانند فرآیند سوزاندن توکن را آغاز کنند.

شبکه پالیگان بتازگی میزبان رویدادهای مهمی بوده است که علاوه بر توکن سوزی می توانند محرکی برای رشد رمزارز بومی آن یعنی MATIC باشند؛ به عنوان مثال، Chainsmokers، یک دی جی الکترونیکی آمریکایی و یک گروه موسیقی دو نفره، مجموعه NFT خود را بر بستر پالیگان منتشر می کند.

انتشار آلبوم جدید آنها، تحت عنوان “So Far So Good” توزیع NFT ۵۰۰۰ را نیز می شود که به طرفداران اجازه می دهد در ۱% از درآمد آن سهمی باشند؛ Chainsmokers از پلتفرمی به نام رویال استفاده می کند که روی شبکه پالیگان اجرا شده و مسئول انتشار مجموعه NFT تازه Nas و دیگر هنرمندان مشهور است.

از سوی دیگر، افتتاحیه رویداد Polygon MATIC Polygon Ignite که در متاورس برگزار شد، بیشتر از ۸۳۴۰۰۰ نفر شرکت کننده داشت که دو برابر جمعیت ایسلند است.

در زمان نگارش این مطلب، MATIC با کاهش ۲.۶۸ درصدی در مقیاس روزانه با قیمت ۰.۶۷۷ دلار معامله می شود.

روز ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت)، قیمت به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی ۰.۴۷۶ دلار سقوط کرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: پیش بینی رشد ۳۵ درصدی بازار NFT طی ۵ سال آینده

بیشتر بدانید: چرا روند اوج گیریMATIC از سر گرفته می شود؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *