اول مانی

تحلیلگر مورگان استنلی: نقدینگی اقتصاد کریپتو بهتر شده است

طبق تحلیلی که جدیداً توسط شینا شاه (Sheena Shah)، سرپرست تحقیقات بخش ارزهای دیجیتال مورگان استنلی (morganstanley) ارائه شده است، از آنجایی که سرمایه گذارهای نهادی بازخرید کردن دو استیبل کوین برتر جهان ارزهای دیجیتال را متوقف نموده اند، گمان می رود که زمستان رمزارزها روبه اتمام باشد زیرا اقتصاد کریپتو بهتر شده است.

شینا شاه در رابطه با این موضوع در ادامه اضافه کرد که:

در مقابل، درخواست ها در بین سرمایه گذارهایی که در پی استفاده از اهرم یا به عبارتی وام کریپتو هستند نیز کاهش پیدا کرده است. و باید گفت که کمبود شدیدی در نقدینگی امور مالی غیر متمرکز (دیفای) نیز وجود دارد.

همچنین وی یاداور شد:

اینگونه به نظر نمی آید که هم اکنون درخواست های زیادی برای وام های ارز دیجیتال مجدد در جهان رمزارزها وجود داشته باشد. همچنین باید بگویم که تعیین نمودن اینکه این چرخه رمزارز به کف خود رسیده است، و بدون رشد اهرم گیری فیات یا کریپتویی سخت خواهد شد.

او در این مورد این گونه توضیح می دهد که هفته قبل ارزش کلی بازار استیبل کوین ها، که هم اکنون به مبلغ ۱۵۳.۲۶ میلیلارد دلار ارزش دارد، برای نخستین بار از ماه آوریل سال جاری کاهش پیدا نکرده است. همچنین داده های کنونی باز نشان دهنده این است که در یک ماه گذشته، ارزش بازار تتر ۲.۶ درصد افزایش یافته است، اما ارزش بازار استیبل کوین USD به مقدار ۴.۶% کاهش پیدا کرده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خوش بینی مورگان استنلی، درباره آینده اقتصاد السالوادور

بیشتر بدانید: سرمایه گذاری ۶ میلیاردی شرکت های برتر در عرصه بلاک چین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *