اول مانی

بهترین راه سرمایه گذاری در متاورس سهام فیسبوک است

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی بانک مورگان استنلی، متاورس احتمالا (نسل بعدی رسانه اجتماعی، پلتفرم استریم و بازی) خواهد بود و در مرتبه اول به عنوان یک انجمن تبلغات و تجارت الکترونیک عمل خواهد کرد.

به گزارش اول مانی و به نقل از کوین دسک، بانک مورگان اعتقاد دارد بازی های متاورس و NFTها می تواند تا سال ۲۰۳۰ فرصت درآمدی ۵۰ میلیارد یورویی را برای این قسمت به همراه داشته باشند.

در این گزارش آمده است:

مخارج مصرف کننده ها در آمریکا برای کسب درآمد بسیار زیاد است… نزدیک به ۸ تریلیون دلار، نزدیک به ۵ میلیون دلار از آن می تواند سریع تر دیجیتالی شود.

طبق گزارشی از برایان نواک، تحلیلگر ارشد سهام، فیسبوک که به تازگی به برند متا تغییر کرده است، بهترین مسیر برای سرمایه گذاری در فضای دیجیتال است و هر موفقیتی که در ساخت و کسب درآمد از متاورس داشته باشد درآمدی چند ساله را به دنبال خواهد داشت.

به باور نواک، بجز فیسبوک، شرکت های روبلاکس، هولدینگ آلفابت، اسنپ و یونیتی سافت ور، هم با متاورس در ارتباط هستند.

طبق این گزارش، پذیرش متاورس راحت نخواهد بود و مدتی طول خواهد کشید به دلیل اینکه رسانه های دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک فعلی دائم رو به بهبود هستند؛ این به این معنی است که هر متاورس برای تشویق به پذیرش نیازمند به یک شریک است.

در این گزارش آمده است:

کاربران روزانه آمریکایی اکنون در مجموع، نزدیک ۱۱ میلیارد روز در سال را صرف رسانه های دیجیتال می کنند. این اندازه ای است که متاورس پتانسیل آن را دارد که به آن دست یابد.

متاورس پتانسیل افزایش حجم پرداخت های دیجیتال را دارد اما مورگان استنلی فرصت کسب درآمد را کوچکتر می بیند و اعتقاد دارد در طولانی مدت رخ می دهد چراکه چالش این است که محیط نظارتی طولانی مدت نامطمئن در رابطه با کریپتو موجب ایجاد عدم اطمینان بیشتر درباره اندازه این درآمدزایی می شود.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: لارک دیویس: فیسبوک، تیک تاک و توئیتر مالکان اتریوم هستند

بیشتر بدانید: ارزش رمزارز MANA بعد از تغییر نام فیسبوک، ۴۵% رشد کرد

بیشتر بدانید: مخالفت قانون گذاران آمریکایی با کیف پول فیسبوک

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *